Objavljeno: 24. 04. 2014. u 09:52   /   Autor:   /   komentari (0)

20140423_184942

Kup NSZŽ, četvrtfinale

NK Samobor – NK Bistra 1:2 (0:0)

U današnjoj utakmici za polufinale Kup-a, Samoborci su na domaćem terenu izgubili od gostiju iz Bistre s 2:1!

Svi su golovi pali u drugom poluvremenu, najprije u 57. minuti gosti dolaze u vodstvo, da bi samo dvije minute kasnije naš kapetan poravnao na 1:1. Na žalost, jedan ne pretjerano opasan udarac gostiju, završio je iza leđa do tada solidnog Miroslava Vitka. Moramo priznati da su se naši dečki hrabro borili, čak su imali i više prilikama, ali je očito da nam nedostaje jedan pravi strijelac. Ipak, čestitke gostima, i moramo priznati da su baš za taj jedan gol i kvalitetniji od naših igrača.

Utakmicu u Hebrangovoj su sudili: Grdaković, Batušić i Golub.

Sastavi:

NK Samobor: Miroslav Vitko, Ćuk, Grgečić, Kostanjski, Ivkovčić, Hasan, Žaja, Guliš, Škvorc, Brujić (kap.) i Štefković. Još su igrali: Horvat, Brdarić i Matej Vitko.

Trener. Sven Raić

NK Bistra: Berišić, Lešković, Strjački, Đurđek, Šteko, Šoštarić, Prgomet, Novosel (kap.), Kranjčić, Brlečić i Bazina. Još su igrali Mravunac i Šimunić.

Trener: Iztok Kapušin