Puni plijen iz Buzina

Objavljeno: 02. 05. 2016. u 13:56   /   Autor:   /   komentari (1)

Kadeti i juniori vraćaju se iz Buzina sa svih 6 bodova.

25. kolo 2. NL Središte Kadeti

Kadeti su lakše nego se očekivalo pobijedili sa visokih 0-7. Malo smo se pribojavali kiksa, ali na kraju se ispostavilo bez razloga. Kada pobijediš sa navedenim rezultatom onda i svi koji hvale i navijaju za NK Samobor ostaju bez teksta. Isticati bilo koga i pri tom rezultatu nama smisla jer obrana je primila 0 golova i zabijala, veza odradila sve za napad koji je zabijao. Spomenut ćemo samo strijelce: Ivan Gabrica 2, Garašić Hrvoje 2, Kižlin Karlo 2.
Ponovo bravo igračima trenera Dražena Ivančevića.

25. kolo 2. NL Središte Juniori

Utakmica koja je ukazivala na ravnopravniju i rovovsku borbu opravdala je očekivanja. Naši juniori pobijedili su vršnjake Mladosti sa 1-2. Kada je na poluvremenu 0-0 bez nekih velikih šansi, rekli bi da se loše igralo. Naprotiv, naši su se malo povukli i čekali svoju šansu, uklizavalo se i borilo. Na poluvremenu smo skupili glave i dogovorili da nastavljamo isto, uz male korekcije pozicija i dodatnom koncentracijom, da greške na teškom i mokrom terenu svedemo na minimum. I trud se isplatio, pa smo u dvije minute osigurali 3 boda, prvo je Sandro Kižlin zabio za 1-0 u 57-oj, a Stojanović Petar potvrdio pobjedu u 59-oj minuti. Domaćin uspjeva smanjiti na 1-2 u 62-oj minuti. Do kraja domaćin je agilniji i sve baca na kocku. Iskreno da su zabili ne bi bilo nezasluženo, ali sreća je malo pomogla.