Mlađi pioniri

Visoka pobjeda mlađih pionira

Objavljeno: 27. 03. 2017. u 10:09   /   Autor:   /   komentari (0)

16. kolo 1. Liga NSZŽ Mlađi Pioniri

U subotu nam je u goste stigla momčad NK Bistre koja nam je prošlu polusezonu zadala najviše muke te nas porazila na svom terenu. Naši dečki kao da su htjeli pokazati da su naporno i puno radili te im se to vratilo na najbolji mogući način. Od samog početka bolja smo momčad na terenu, te se šanse samo nižu jedna za drugom. Već u prvom poluvremenu zabijamo četiri pogotka.

U drugom poluvremenu igramo još bolje i učinkovitije, te postižemo još 7 pogodaka za konačnih 11:0. Poslije ovakve utakmice treba samo čestitati dečkima te im je najveća nagrada da i sami vide da se svaki rad isplati i vrati na najbolji mogući način. Pogotke su postigli: Lindić 3, Regović 2, Kirin 2, Golenko, Budimir, Štublin, Bikić.