Pioniri

Pioniri sa dva lica

Objavljeno: 28. 03. 2017. u 11:52   /   Autor:   /   komentari (0)

16. kolo 1. Liga NSZŽ Pioniri

U vrlo dinamičnoj, sadržajnoj i zanimljivoj utakmici možemo reći da su pioniri NK Samobora pokazali “dva lica”. Prvo poluvrijeme je obilovalo pogreškama Samoboraca, koji su već u prvih deset minuta primili 2 pogotka, a do kraja i treći. Kao da se igrači nisu mogli oteti dojmu sa teškog jesenskog poraza, koji su od te ekipe doživjeli u prvoj polusezoni.

Međutim, u nastavku kao da gledamo potpuno drugu momčad, koja prvotno smanjuje razliku na 1:3 lijepim pogotkom Horvata, na dodavanje Regule. U nastavku Bićan konacno “probija” lijevi bok i samostalnom akcijom prolazi i vratara te smanjuje na 2:3. Potom su samoborci imali još dvije-tri vrlo dobre prilike za postizanje gola, ponajprije kapetan Ašanin, ali ga u tome sprečavaju u zadnji čas.

Bez obzira što su samoborci u ovu utakmicu ušli bez brojnih standardnih igrača, (ozlijeđeni Vitko, Kos, Đuretek, bolesni Antunović, kažnjeni kapetan Brajković) na kraju su požalili što se utakmica nije igrala još barem par minuta.