Pioniri

Pioniri pobjedili Bestovje

Objavljeno: 20. 05. 2017. u 15:30   /   Autor:   /   komentari (1)

NK Bestovje – NK Samobor 1:4

U srijedu 17.05.2017. godine pioniri NK Samobora su odigrali utakmicu u KUP-u NSS Samobor, pri čemu su uspješno prošli gostovanje u Bestovju. Od prve minute su samoborci nametnuli svoj ritam te tijekom cijele utakmice stvarali brojne prilike za postizanje zgoditka.

Već u 11. minuti su poveli pogotkom Bartola Đureteka a nekoliko minuta potom, na 0:2 povisuje Petar Bićan, Nakon toga, domaćin smanjuje na 1:2 kad je vratar Samobora Antonio Baltić pogrešno procijenio let lopte pa ju u primanju ispustio iz ruku, a ona pala pred protivničkog igrača Begovića koji nije imao težak zadatak poslati loptu u nebranjen gol.

Međutim, nakon samo dvije minute raspoloženi Bićan je opet pogadio za 1:3. Do kraja utakmice, pogodak je postigao i Matej Horvat a samoborci su zapucali još mnogo prilika dok igrači Bestovja nisu uspjeli stvoriti niti jednu priliku.

Naposljetku, treba napomenuti da je sudac Cikojević ponovno “briljirao” pogrešnim procjenama, čak i u takvoj jednosmjernoj utakmici koja nije mogla biti jednostavnija za suđenje, a isto tako je propustio sankcionirati igrače Bestovja koji su se nalazili van terena pored “aut-linije” i koji su neprekidno upućivali uvrede igračima Samobora, pa čak i kamenjem gađali golmana Samobora Baltića.