Newsletter prijava

Limači

Limači uvjerljivi u Brdovcu

Objavljeno: 22. 10. 2017. u 20:56   /   Autor:   /   komentari (0)

NK BSK Brdovec – NK Samobor 0 : 6

Utakmica u kojoj smo zagospodarili od prve minute, te težili igri od noge do noge. Prvo smo poluvrijeme i pretjerivali s promjenom strane i igrom u širinu. Izostala nam je dubina, pa smo na odmor otišli samo s pogotkom prednosti. U drugom poluvremenu smo ispravili taj segment, pa je samo bilo pitanje s koliko će pogodaka završiti utakmica. Strijelci su bili Novak(2), Filipčić(2), Čordaš i Vojvoda.

NK Samoborski Otok – NK Samobor 2 : 5

Ovo nije bilo baš najbolje izdanje naše momčadi. Imali smo puno problema oko organizacije naše igre, pa je domaćin zgusnuo sredinu. To i izuzetno uzak teren predstavljali su nam problem, kojeg smo početkom drugog dijela riješili i otišli na 4 pogotka prednosti. Pohvala domaćinu koji je težio igri po podlozi, u skladu sa svojim mogućnostima. Strijelci su bili Stupar(3) i Lučić (2).

Otvorena škola

HNK Tigar Rakitje – NK Samobor OŠ 1 : 1

Vrlo dobra igra naše momčadi te dominacija tokom cijelog susreta, po izuzetno teškom vremenu svakako zavrijeđuju pohvalu. Strijelac za našu ekipu je bio Slamar Magovac.

Komentari (0)

napiši komentar

Komentar
Ime E-mail adresa Web stranica