Newsletter prijava
2. NL Središte JUNIORI – 2015/16.

juniori_banner

 

2. NL Središte JUNIORI – TABLICA i REZULTATI u SEZONI 2015/2016.

 

Tablica 2. NL Središte JUNIORI

#KlubKoloPobNerPorG+G-GRBod
1302163109268369
230214597346367
330185785364959
4301811182443855
5301731084562854
6301721195722353
7301531268511748
830137105659-346
930136116658845
1030128105348544
1130126125760-342
1230112175685-2935
1330751834102-6826
143072213792-5523
153064204677-3122
1630003017142-1250

Selekcija Juniora NK Samobora u sezoni 2015/2016. natjecala se u 2. NL središte

Selekcija Juniora NK Samobora u sezoni 2015/2016.

Selekcija Juniora NK Samobora u sezoni 2015/2016. sa trenerom prof. Berislavom Gluićem

2. NL Središte JUNIORI - Rezultati odigranih utakmica NK Samobora

DatumUtakmica-
2016-06-11 11:00:2311. 06. 2016. HAŠK - Mladost Buzin3 - 0
2016-06-05 18:15:2105. 06. 2016. Lučko - HNŠK Moslavina9 - 0
2016-06-05 18:15:1905. 06. 2016. Dugo Selo - Ponikve4 - 6
2016-06-05 18:15:0305. 06. 2016. Maksimir - Udarnik1 - 4
2016-06-05 12:00:4705. 06. 2016. Rudeš - Vrapče7 - 0
2016-06-05 12:00:0305. 06. 2016. Zelina - Zagorec0 - 2
2016-06-04 18:15:3204. 06. 2016. Vinogradar - Jarun3 - 0
2016-06-04 18:00:2704. 06. 2016. Bistra - Samobor5 - 1
2016-06-02 18:00:5502. 06. 2016. Jarun - Bistra1 - 6
2016-06-02 18:00:3802. 06. 2016. Zagorec - Ponikve1 - 3
2016-05-29 18:00:3229. 05. 2016. Zagorec - Maksimir10 - 0
2016-05-29 18:00:3029. 05. 2016. Jarun - Zelina2 - 0
2016-05-29 18:00:2229. 05. 2016. Ponikve - Lučko1 - 2
2016-05-29 12:00:0829. 05. 2016. Samobor - Dugo Selo9 - 3
2016-05-29 12:00:0229. 05. 2016. HNŠK Moslavina - Rudeš0 - 7
2016-05-28 18:00:3228. 05. 2016. Udarnik - Bistra2 - 6
2016-05-28 18:00:2728. 05. 2016. Mladost Buzin - Vinogradar1 - 3
2016-05-28 12:00:3228. 05. 2016. Vrapče - HAŠK1 - 2
2016-05-26 17:30:0826. 05. 2016. Zagorec - Samobor1 - 1
2016-05-26 17:00:4426. 05. 2016. Jarun - HNŠK Moslavina1 - 1
2016-05-22 18:00:4222. 05. 2016. Maksimir - Jarun0 - 5
2016-05-22 18:00:3922. 05. 2016. Dugo Selo - Lučko2 - 5
2016-05-22 12:00:4822. 05. 2016. Zelina - Mladost Buzin2 - 1
2016-05-22 12:00:3222. 05. 2016. Samobor - Udarnik1 - 1
2016-05-22 12:00:1822. 05. 2016. Rudeš - Ponikve1 - 1
2016-05-22 12:00:0522. 05. 2016. HAŠK - HNŠK Moslavina0 - 2
2016-05-21 18:00:4821. 05. 2016. Vinogradar - Vrapče2 - 1
2016-05-21 18:00:3021. 05. 2016. Bistra - Zagorec5 - 1
2016-05-15 17:30:1715. 05. 2016. Ponikve - HAŠK2 - 1
2016-05-15 17:30:0915. 05. 2016. Lučko - Rudeš0 - 2

REZULTATI SVIH ODIGRANIH UTAKMICA 2. NL Središte JUNIORI u sezoni 2015/2016.

DatumUtakmica-
2017-06-13 19:00:0413. 06. 2017. Udarnik - HNK Gorica1 - 3
2017-06-11 11:30:5411. 06. 2017. HNK Tigar Rakitje - Stupnik 11:30:5411:30
2017-06-11 11:30:3511. 06. 2017. Galgovo - Samobor OŠ9 - 1
2017-06-11 10:00:5611. 06. 2017. Samobor - Samoborski Otok2 - 15
2017-06-11 10:00:4411. 06. 2017. HNK Tigar Rakitje - Stupnik2 - 8
2017-06-10 13:30:3810. 06. 2017. Dinamo Okić - Sloga Brezje1 - 6
2017-06-10 11:30:1110. 06. 2017. Dinamo Okić - Sloga Brezje2 - 4
2017-06-10 11:30:1010. 06. 2017. Top Kerestinec - Sava Strmec3 - 6
2017-06-10 11:30:0410. 06. 2017. Inter Zaprešić - Samobor5 - 3
2017-06-10 11:00:2210. 06. 2017. Bestovje - HNK Tigar Rakitje3 - 2
2017-06-10 11:00:1710. 06. 2017. Bestovje - HNK Tigar Rakitje11 - 0
2017-06-10 11:00:1310. 06. 2017. Klokočevac - Zrinski0 - 5
2017-06-10 10:00:5710. 06. 2017. Zelina - Bistra14 - 0
2017-06-10 10:00:5110. 06. 2017. Vrbovec - Jaska2 - 1
2017-06-10 10:00:4810. 06. 2017. Dugo Selo - Vinogradar6 - 2
2017-06-10 10:00:3110. 06. 2017. Top Kerestinec - Sava Strmec4 - 4
2017-06-10 10:00:2010. 06. 2017. Naftaš Ivanić - Olimp3 - 7
2017-06-10 10:00:1710. 06. 2017. Samobor - Vrbovec0 - 4
2017-06-10 10:00:1210. 06. 2017. Vinogradar - Dugo Selo1 - 5
2017-06-10 10:00:1010. 06. 2017. Klokočevac - Zrinski2 - 9
2017-06-10 10:00:0410. 06. 2017. Inter Zaprešić - Bregana3 - 2
2017-06-10 10:00:0310. 06. 2017. HNK Gorica - Zelina4 - 0
2017-06-08 19:00:5408. 06. 2017. Olimp - Samobor 19:00:5419:00
2017-06-08 19:00:4908. 06. 2017. Sloga Brezje - Bregana2 - 6
2017-06-07 20:00:0607. 06. 2017. Bistra - Inter Zaprešić 20:00:0620:00
2017-06-07 19:30:3507. 06. 2017. Bregana - Zelina 19:30:3519:30
2017-06-07 19:00:4507. 06. 2017. HNK Gorica - Vrbovec 19:00:4519:00
2017-06-06 19:00:5306. 06. 2017. Samobor - Zrinski 25 - 1
2017-06-05 18:45:3605. 06. 2017. Bregana - Stupnik2 - 11
2017-06-05 18:45:0605. 06. 2017. Bregana - Stupnik7 - 1
2017-06-05 17:30:5705. 06. 2017. Top Kerestinec - Bregana VNK7 - 0
2017-06-05 17:30:4705. 06. 2017. HNK Tigar Rakitje - ŠD Kladje2 - 0
2017-06-05 17:30:4505. 06. 2017. Samobor VNK - Galgovo5 - 2
2017-06-05 17:30:4005. 06. 2017. Mladost Domaslovec - Sava Strmec0 - 2
2017-06-05 17:30:1005. 06. 2017. Sloga Brezje - Croatia4 - 3
2017-06-04 13:30:3504. 06. 2017. HNK Tigar Rakitje - Top Kerestinec0 - 6
2017-06-04 12:30:0604. 06. 2017. HNK Tigar Rakitje - Top Kerestinec7 - 0
2017-06-04 12:00:3904. 06. 2017. Samobor OŠ - Dinamo Okić1 - 3
2017-06-04 11:00:1204. 06. 2017. Stupnik - Bestovje0 - 9
2017-06-04 10:30:2204. 06. 2017. Sloga Brezje - Bregana3 - 0
2017-06-04 10:00:4604. 06. 2017. Stupnik - Bestovje3 - 1
2017-06-04 10:00:2504. 06. 2017. Zelina - Naftaš Ivanić2 - 4
2017-06-04 09:00:3804. 06. 2017. HNK Gorica - Dugo Selo 09:00:3809:00
2017-06-03 17:30:5403. 06. 2017. Vrbovec - Krk1 - 2
2017-06-03 17:30:5003. 06. 2017. Samobor - HAŠK1 - 2
2017-06-03 17:30:3503. 06. 2017. Zagorec - Stupnik4 - 1
2017-06-03 17:30:2203. 06. 2017. Vinogradar - Dugo Selo4 - 0
2017-06-03 17:30:1803. 06. 2017. Maksimir - Opatija2 - 4
2017-06-03 17:30:0503. 06. 2017. Vrapče - Dubrava Tim Kabel2 - 1
2017-06-03 17:30:0103. 06. 2017. Kustošija - Jadran Poreč5 - 1
2017-06-03 17:30:0003. 06. 2017. Segesta - Trnje1 - 3
2017-06-03 12:00:5703. 06. 2017. Sava Strmec - Samobor11 - 2
2017-06-03 12:00:3003. 06. 2017. Zrinski 2 - Klokočevac9 - 0
2017-06-03 11:30:5703. 06. 2017. Vinogradar - Udarnik3 - 3
2017-06-03 11:30:3203. 06. 2017. HNK Gorica VM - Sava Strmec3 - 0
2017-06-03 11:30:2103. 06. 2017. Vatrogasac - Jaska2 - 1
2017-06-03 11:30:1903. 06. 2017. Dugo Selo - Inter Zaprešić0 - 0
2017-06-03 11:30:1703. 06. 2017. Top Kerestinec - Vinogradar0 - 5
2017-06-03 11:30:0703. 06. 2017. Zelina - HNK Gorica1 - 3
2017-06-03 11:30:0603. 06. 2017. Bregana - Samobor2 - 3
2017-06-03 11:30:0503. 06. 2017. Udarnik - Bistra5 - 3
2017-06-03 11:00:4903. 06. 2017. Udarnik - Bistra2 - 7
2017-06-03 11:00:4103. 06. 2017. Zrinski - Galgovo2 - 1
2017-06-03 11:00:3803. 06. 2017. Samoborski Otok - Klokočevac13 - 1
2017-06-03 10:00:5603. 06. 2017. Jaska - Zelina2 - 1
2017-06-03 10:00:5203. 06. 2017. Zrinski - Galgovo5 - 1
2017-06-03 10:00:5103. 06. 2017. Dugo Selo - Inter Zaprešić0 - 0
2017-06-03 10:00:4603. 06. 2017. Samobor - Dugo Selo2 - 1
2017-06-03 10:00:4503. 06. 2017. Vatrogasac - Jaska1 - 3
2017-06-03 10:00:4303. 06. 2017. Hrvatski Dragovoljac - Zagreb3 - 1
2017-06-03 10:00:2903. 06. 2017. Sava Strmec - Samobor1 - 2
2017-06-03 10:00:2603. 06. 2017. Vrbovec - Vinogradar3 - 2
2017-06-03 10:00:2503. 06. 2017. Bregana - Samobor1 - 5
2017-06-03 10:00:1303. 06. 2017. Zelina - HNK Gorica2 - 9
2017-06-03 10:00:1003. 06. 2017. HNK Gorica VM - Sava Strmec3 - 3
2017-06-03 10:00:0203. 06. 2017. Top Kerestinec - Vinogradar1 - 7
2017-06-03 09:30:1303. 06. 2017. Bregana - HNK Gorica4 - 2
2017-06-02 18:00:5002. 06. 2017. Dinamo Okić - Zrinski1 - 4
2017-06-01 19:00:1301. 06. 2017. Inter Zaprešić - Jaska 19:00:1319:00
2017-06-01 19:00:1201. 06. 2017. Vinogradar - Olimp 19:00:1219:00
2017-05-31 19:00:4231. 05. 2017. Zelina - HNK Gorica 19:00:4219:00
2017-05-31 19:00:1131. 05. 2017. Vrbovec - Udarnik 19:00:1119:00
2017-05-31 19:00:0831. 05. 2017. Dugo Selo - Bistra 19:00:0819:00
2017-05-31 18:00:3931. 05. 2017. HNK Gorica - Sesvete1 - 0
2017-05-31 18:00:3831. 05. 2017. Samobor - Naftaš Ivanić 18:00:3818:00
2017-05-31 18:00:0831. 05. 2017. Inter Zaprešić - Vrbovec 18:00:0818:00
2017-05-30 19:00:2030. 05. 2017. Dinamo Okić - Zrinski0 - 3
2017-05-30 19:00:1030. 05. 2017. Dugo Selo - Bregana 19:00:1019:00
2017-05-30 18:00:4330. 05. 2017. Hrvatski Dragovoljac - GNK Dinamo2 - 4
2017-05-29 18:00:4929. 05. 2017. Bregana VNK - HNK Tigar Rakitje0 - 1
2017-05-29 18:00:4329. 05. 2017. ŠD Kladje - Samobor VNK1 - 1
2017-05-29 18:00:3029. 05. 2017. Sava Strmec - Top Kerestinec4 - 0
2017-05-29 18:00:2929. 05. 2017. Galgovo - Sloga Brezje3 - 7
2017-05-29 18:00:2529. 05. 2017. Croatia - Mladost Domaslovec6 - 2
2017-05-29 18:00:0329. 05. 2017. HNK Gorica - Lučko2 - 3
2017-05-28 19:00:4228. 05. 2017. Vinogradar - Vrbovec1 - 4
2017-05-28 18:30:1128. 05. 2017. Bregana - Samobor OŠ3 - 2
2017-05-28 12:00:5428. 05. 2017. HAŠK - Bistra6 - 1
2017-05-28 12:00:5428. 05. 2017. Samobor - Lokomotiva0 - 5
2017-05-28 12:00:4228. 05. 2017. Špansko - Kustošija1 - 2
2017-05-28 12:00:2828. 05. 2017. Rudeš - Sesvete3 - 2
2017-05-28 12:00:2828. 05. 2017. Trnje - Karlovac 19195 - 1
2017-05-28 12:00:1828. 05. 2017. Dubrava Tim Kabel - Segesta1 - 3
2017-05-28 11:30:1628. 05. 2017. Galgovo - Zrinski 25 - 3
2017-05-28 11:00:1428. 05. 2017. Bestovje - Sloga Brezje8 - 1
2017-05-28 10:00:5328. 05. 2017. Rudeš - Sesvete2 - 1
2017-05-28 10:00:4128. 05. 2017. Špansko - Kustošija2 - 2
2017-05-28 10:00:3128. 05. 2017. Galgovo - Samoborski Otok1 - 5
2017-05-28 10:00:2828. 05. 2017. HNK Gorica - Lučko3 - 4
2017-05-28 10:00:0628. 05. 2017. HAŠK - Bistra0 - 1
2017-05-28 10:00:0528. 05. 2017. Dubrava Tim Kabel - Segesta1 - 0
2017-05-28 10:00:0228. 05. 2017. Samobor - Lokomotiva1 - 7
2017-05-28 10:00:0028. 05. 2017. Trnje - Karlovac 19190 - 3
2017-05-27 17:00:5727. 05. 2017. Trnje - Kustošija0 - 0
2017-05-27 17:00:4527. 05. 2017. Dugo Selo - Segesta3 - 2
2017-05-27 17:00:4227. 05. 2017. Opatija - Vrapče3 - 2
2017-05-27 17:00:2827. 05. 2017. Stupnik - Maksimir3 - 3
2017-05-27 17:00:1827. 05. 2017. Dubrava Tim Kabel - Samobor3 - 2
2017-05-27 17:00:1627. 05. 2017. Krk - Zagorec1 - 2
2017-05-27 17:00:0727. 05. 2017. Jadran Poreč - Vrbovec3 - 2
2017-05-27 17:00:0327. 05. 2017. HAŠK - Vinogradar0 - 3
2017-05-27 14:30:5527. 05. 2017. Jaska - Dugo Selo 14:30:5514:30
2017-05-27 13:00:0227. 05. 2017. Bistra - Samobor2 - 3
2017-05-27 11:30:4827. 05. 2017. HNK Gorica - Inter Zaprešić2 - 1
2017-05-27 11:30:4627. 05. 2017. Samobor - Top Kerestinec3 - 0
2017-05-27 11:30:4027. 05. 2017. Vinogradar - HNK Gorica VM11 - 0
2017-05-27 11:30:3827. 05. 2017. Jaska - Udarnik1 - 0
2017-05-27 11:30:3827. 05. 2017. Bistra - Dugo Selo5 - 2
2017-05-27 11:30:2427. 05. 2017. HNK Gorica - Bregana3 - 0
2017-05-27 11:30:0727. 05. 2017. Top Kerestinec - Samobor2 - 9
2017-05-27 11:30:0327. 05. 2017. Sava Strmec - Vatrogasac1 - 2
2017-05-27 11:00:4127. 05. 2017. Klokočevac - Sava Strmec0 - 11
2017-05-27 10:00:5927. 05. 2017. Klokočevac - Sava Strmec2 - 4
2017-05-27 10:00:5527. 05. 2017. HNK Gorica - Bregana3 - 0
2017-05-27 10:00:4527. 05. 2017. Zelina - Samobor6 - 3
2017-05-27 10:00:4327. 05. 2017. Naftaš Ivanić - Vinogradar4 - 5
2017-05-27 10:00:3527. 05. 2017. Vrbovec - HNK Gorica2 - 0
2017-05-27 10:00:3527. 05. 2017. Udarnik - Zelina1 - 3
2017-05-27 10:00:3527. 05. 2017. Sava Strmec - Vatrogasac0 - 1
2017-05-27 10:00:3327. 05. 2017. Inter Zaprešić - Zelina9 - 1
2017-05-27 10:00:2827. 05. 2017. Olimp - Inter Zaprešić8 - 2
2017-05-27 10:00:2727. 05. 2017. Top Kerestinec - Samobor7 - 0
2017-05-27 10:00:0927. 05. 2017. Samobor - Top Kerestinec7 - 1
2017-05-27 10:00:0727. 05. 2017. Bistra - Dugo Selo2 - 9
2017-05-27 10:00:0527. 05. 2017. Jaska - Udarnik2 - 1
2017-05-27 10:00:0327. 05. 2017. Vinogradar - HNK Gorica VM7 - 1
2017-05-27 09:30:1927. 05. 2017. Bestovje - Sloga Brezje3 - 0
2017-05-24 20:00:2924. 05. 2017. Špansko - Samobor2 - 1
2017-05-24 19:30:1324. 05. 2017. Dugo Selo - HNK Gorica1 - 3
2017-05-24 19:00:5624. 05. 2017. Inter Zaprešić - Udarnik3 - 2
2017-05-24 19:00:0324. 05. 2017. Zrinski - Bregana3 - 5
2017-05-24 17:00:3424. 05. 2017. Sesvete - Zagreb5 - 1
2017-05-24 16:00:1324. 05. 2017. Sesvete - GNK Dinamo2 - 0
2017-05-23 19:00:5323. 05. 2017. Bistra - Vinogradar7 - 0
2017-05-23 19:00:4823. 05. 2017. Zrinski 2 - Dinamo Okić3 - 2
2017-05-23 17:30:5523. 05. 2017. Segesta - HAŠK1 - 3
2017-05-23 17:30:4923. 05. 2017. Kustošija - Dugo Selo5 - 0
2017-05-23 17:30:4423. 05. 2017. Zagorec - Jadran Poreč2 - 1
2017-05-23 17:30:4123. 05. 2017. Croatia - Galgovo7 - 3
2017-05-23 17:30:3723. 05. 2017. Maksimir - Krk2 - 0
2017-05-23 17:30:3323. 05. 2017. Vrbovec - Trnje4 - 0
2017-05-23 17:30:2723. 05. 2017. Vrapče - Stupnik9 - 0
2017-05-23 17:30:2023. 05. 2017. Dubrava Tim Kabel - Opatija2 - 4
2017-05-23 17:30:1423. 05. 2017. Samobor - Vinogradar0 - 1
2017-05-22 17:30:4522. 05. 2017. Mladost Domaslovec - Top Kerestinec1 - 6
2017-05-22 17:30:3922. 05. 2017. HNK Tigar Rakitje - Sava Strmec0 - 1
2017-05-22 17:30:1622. 05. 2017. Sloga Brezje - ŠD Kladje4 - 2
2017-05-22 17:30:1122. 05. 2017. Samobor VNK - Bregana VNK3 - 1
2017-05-21 12:00:4021. 05. 2017. Zagreb - Trnje8 - 2
2017-05-21 12:00:3421. 05. 2017. Sesvete - Špansko8 - 0
2017-05-21 12:00:3421. 05. 2017. Kustošija - HNK Gorica1 - 2
2017-05-21 12:00:3321. 05. 2017. Lokomotiva - Rudeš2 - 2
2017-05-21 12:00:2821. 05. 2017. Karlovac 1919 - Dubrava Tim Kabel0 - 0
2017-05-21 12:00:2721. 05. 2017. Bistra - Hrvatski Dragovoljac4 - 4
2017-05-21 12:00:1921. 05. 2017. Lučko - HAŠK5 - 0
2017-05-21 12:00:1521. 05. 2017. Samobor OŠ - Bestovje0 - 13
2017-05-21 12:00:0821. 05. 2017. Segesta - Samobor2 - 1
2017-05-21 11:00:1121. 05. 2017. Stupnik - Top Kerestinec8 - 3
2017-05-21 11:00:0221. 05. 2017. Samobor - Klokočevac10 - 0
2017-05-21 10:30:1021. 05. 2017. Sloga Brezje - HNK Tigar Rakitje11 - 0
2017-05-21 10:00:5821. 05. 2017. Lučko - HAŠK1 - 0
2017-05-21 10:00:5021. 05. 2017. Lokomotiva - Rudeš0 - 1
2017-05-21 10:00:4721. 05. 2017. Sesvete - Špansko2 - 2
2017-05-21 10:00:4721. 05. 2017. Bistra - Hrvatski Dragovoljac1 - 0
2017-05-21 10:00:4421. 05. 2017. Zrinski - Bregana3 - 1
2017-05-21 10:00:2421. 05. 2017. GNK Dinamo - Trnje5 - 0
2017-05-21 10:00:1621. 05. 2017. Segesta - Samobor1 - 1
2017-05-21 10:00:1521. 05. 2017. Stupnik - Top Kerestinec6 - 1
2017-05-21 10:00:0921. 05. 2017. Karlovac 1919 - Dubrava Tim Kabel3 - 3
2017-05-21 10:00:0921. 05. 2017. Kustošija - HNK Gorica0 - 4
2017-05-21 10:00:0721. 05. 2017. Samobor - Klokočevac1 - 1
2017-05-21 09:30:1221. 05. 2017. Sloga Brezje - HNK Tigar Rakitje3 - 2
2017-05-20 17:00:5220. 05. 2017. Trnje - Zagorec2 - 0
2017-05-20 17:00:5120. 05. 2017. HAŠK - Kustošija2 - 1
2017-05-20 17:00:4920. 05. 2017. Opatija - Samobor1 - 1
2017-05-20 17:00:4720. 05. 2017. Dugo Selo - Vrbovec1 - 0
2017-05-20 17:00:3220. 05. 2017. Stupnik - Dubrava Tim Kabel2 - 2
2017-05-20 17:00:2220. 05. 2017. Krk - Vrapče2 - 1
2017-05-20 17:00:0120. 05. 2017. Jadran Poreč - Maksimir3 - 0
2017-05-20 17:00:0020. 05. 2017. Vinogradar - Segesta4 - 0