Newsletter prijava
Prstići 2 NK Samobor

prstici_banner

 

TABLICA i REZULTATI u sezoni 2015/2016.

 


Tablica 1. ŽNL zapad Prstići

#KlubKoloPobNerPorG+G-GRBod
12623031724512769
22620241854813762
32620061594011960
42619071985414457
52615110136954146
62615011127963145
726143992791345
8261321192101-941
926131121161041240
1026801878146-6824
1126512039146-10716
1226431950137-8715
1326412150180-13013
1426202417240-2236

Selekcija Prstića 2 NK Samobora u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Kožulom

Selekcija Prstića 2 NK Samobora u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Kožulom


1. ŽNL zapad Prstići - Rezultati odigranih utakmica NK Samobora

DatumUtakmica-
2017-06-13 19:00:0413. 06. 2017. Udarnik - HNK Gorica1 - 3
2017-06-11 11:30:5411. 06. 2017. HNK Tigar Rakitje - Stupnik 11:30:5411:30
2017-06-11 11:30:3511. 06. 2017. Galgovo - Samobor OŠ9 - 1
2017-06-11 10:00:5611. 06. 2017. Samobor - Samoborski Otok2 - 15
2017-06-11 10:00:4411. 06. 2017. HNK Tigar Rakitje - Stupnik2 - 8
2017-06-10 13:30:3810. 06. 2017. Dinamo Okić - Sloga Brezje1 - 6
2017-06-10 11:30:1110. 06. 2017. Dinamo Okić - Sloga Brezje2 - 4
2017-06-10 11:30:1010. 06. 2017. Top Kerestinec - Sava Strmec3 - 6
2017-06-10 11:30:0410. 06. 2017. Inter Zaprešić - Samobor5 - 3
2017-06-10 11:00:2210. 06. 2017. Bestovje - HNK Tigar Rakitje3 - 2
2017-06-10 11:00:1710. 06. 2017. Bestovje - HNK Tigar Rakitje11 - 0
2017-06-10 11:00:1310. 06. 2017. Klokočevac - Zrinski0 - 5
2017-06-10 10:00:5710. 06. 2017. Zelina - Bistra14 - 0
2017-06-10 10:00:5110. 06. 2017. Vrbovec - Jaska2 - 1
2017-06-10 10:00:4810. 06. 2017. Dugo Selo - Vinogradar6 - 2
2017-06-10 10:00:3110. 06. 2017. Top Kerestinec - Sava Strmec4 - 4
2017-06-10 10:00:2010. 06. 2017. Naftaš Ivanić - Olimp3 - 7
2017-06-10 10:00:1710. 06. 2017. Samobor - Vrbovec0 - 4
2017-06-10 10:00:1210. 06. 2017. Vinogradar - Dugo Selo1 - 5
2017-06-10 10:00:1010. 06. 2017. Klokočevac - Zrinski2 - 9
2017-06-10 10:00:0410. 06. 2017. Inter Zaprešić - Bregana3 - 2
2017-06-10 10:00:0310. 06. 2017. HNK Gorica - Zelina4 - 0
2017-06-08 19:00:5408. 06. 2017. Olimp - Samobor 19:00:5419:00
2017-06-08 19:00:4908. 06. 2017. Sloga Brezje - Bregana2 - 6
2017-06-07 20:00:0607. 06. 2017. Bistra - Inter Zaprešić 20:00:0620:00
2017-06-07 19:30:3507. 06. 2017. Bregana - Zelina 19:30:3519:30
2017-06-07 19:00:4507. 06. 2017. HNK Gorica - Vrbovec 19:00:4519:00
2017-06-06 19:00:5306. 06. 2017. Samobor - Zrinski 25 - 1
2017-06-05 18:45:3605. 06. 2017. Bregana - Stupnik2 - 11
2017-06-05 18:45:0605. 06. 2017. Bregana - Stupnik7 - 1


REZULTATI SVIH ODIGRANIH UTAKMICA 1. ŽNL zapad za Prstiće u sezoni 2015/2016.

DatumUtakmica-
2016-06-12 14:00:3012. 06. 2016. Bregana - Jaska2 - 3
2016-06-12 10:00:5912. 06. 2016. Zrinski - Dinamo Okić1 - 11
2016-06-12 10:00:5712. 06. 2016. Stupnik - Sloga Brezje 23 - 0
2016-06-12 10:00:4112. 06. 2016. Samobor - Sloga Brezje4 - 0
2016-06-12 10:00:3212. 06. 2016. Sava Strmec - HNK Tigar3 - 2
2016-06-12 10:00:1212. 06. 2016. Galgovo - Top Kerestinec5 - 3
2016-06-11 10:00:5911. 06. 2016. Klokočevac - Bestovje0 - 10
2016-06-05 13:00:1705. 06. 2016. Jaska - Zrinski7 - 2
2016-06-05 12:30:0505. 06. 2016. HNK Tigar Rakitje - Stupnik1 - 7
2016-06-05 11:00:2305. 06. 2016. Sloga Brezje 2 - Klokočevac2 - 1
2016-06-05 10:00:3305. 06. 2016. Bestovje - Bregana1 - 7
2016-06-05 10:00:2205. 06. 2016. Top - Sava Strmec3 - 8
2016-06-04 16:00:5104. 06. 2016. Bregana - Zrinski2 - 3
2016-06-04 13:00:5204. 06. 2016. Dinamo Okić - Samobor9 - 4
2016-06-04 13:00:2104. 06. 2016. Sloga Brezje - Galgovo6 - 2
2016-06-03 20:00:5903. 06. 2016. Jaska - Galgovo14 - 1
2016-06-03 19:00:2003. 06. 2016. Klokočevac - HNK Tigar8 - 0
2016-06-01 18:30:0601. 06. 2016. Samobor - Jaska3 - 2
2016-05-29 14:30:0029. 05. 2016. Bestovje - Sloga Brezje 29 - 2
2016-05-29 10:00:5629. 05. 2016. Sava Strmec - Sloga Brezje5 - 5
2016-05-29 10:00:4229. 05. 2016. Stupnik - Top Kerestinec12 - 0
2016-05-29 10:00:2029. 05. 2016. Galgovo - Dinamo Okić3 - 13
2016-05-22 12:30:1522. 05. 2016. HNK Tigar Rakitje - Bestovje0 - 30
2016-05-22 11:00:4522. 05. 2016. Sloga Brezje 2 - Bregana0 - 10
2016-05-22 10:00:4122. 05. 2016. Top Kerestinec - Klokočevac3 - 4
2016-05-22 10:00:0922. 05. 2016. Zrinski - Samobor0 - 15
2016-05-21 13:00:3121. 05. 2016. Sloga Brezje - Stupnik4 - 2
2016-05-21 13:00:2621. 05. 2016. Dinamo Okić - Sava Strmec7 - 2
2016-05-15 15:00:0315. 05. 2016. Bregana - Samobor5 - 4
2016-05-15 11:00:0515. 05. 2016. Sloga 2 - HNK Tigar Rakitje5 - 0
2016-05-15 10:00:4815. 05. 2016. Bestovje - Top Kerestinec3 - 0
2016-05-15 10:00:4615. 05. 2016. Sava Strmec - Jaska10 - 2
2016-05-15 10:00:4315. 05. 2016. Stupnik - Dinamo Okić0 - 0
2016-05-15 10:00:3915. 05. 2016. Galgovo - Zrinski2 - 8
2016-05-14 10:00:3014. 05. 2016. Klokočevac - Sloga Brezje1 - 2
2016-05-10 19:00:1510. 05. 2016. Bestovje - Dinamo Okić6 - 4
2016-05-10 18:30:3410. 05. 2016. Samobor - Galgovo7 - 1
2016-05-10 18:00:3810. 05. 2016. HNK Tigar Rakitje - Bregana0 - 20
2016-05-08 14:00:4808. 05. 2016. Zrinski - Sava Strmec9 - 5
2016-05-08 13:00:0108. 05. 2016. Jaska - Stupnik1 - 0
2016-05-08 10:00:4908. 05. 2016. Top - Sloga Brezje 21 - 2
2016-05-07 13:00:5507. 05. 2016. Sloga Brezje - Bestovje0 - 2
2016-05-07 13:00:5007. 05. 2016. Dinamo Okić - Klokočevac9 - 0
2016-05-03 19:00:0203. 05. 2016. Jaska - Bestovje2 - 1
2016-05-03 17:30:1203. 05. 2016. HNK Tigar Rakitje - Top0 - 6
2016-05-01 15:00:5901. 05. 2016. Bregana - Galgovo9 - 2
2016-05-01 11:00:0501. 05. 2016. Sloga 2 - Sloga Brezje0 - 3
2016-05-01 10:00:3401. 05. 2016. Sava Strmec - Samobor7 - 5
2016-05-01 10:00:0701. 05. 2016. Stupnik - Zrinski3 - 1
2016-04-30 10:00:0530. 04. 2016. Klokočevac - Jaska0 - 6
2016-04-24 10:00:4824. 04. 2016. Samobor - Stupnik4 - 2
2016-04-24 10:00:4624. 04. 2016. Zrinski - Klokočevac8 - 3
2016-04-24 10:00:4624. 04. 2016. Top Kerestinec - Bregana1 - 11
2016-04-24 10:00:1624. 04. 2016. Galgovo - Sava Strmec2 - 6
2016-04-23 13:00:5123. 04. 2016. Dinamo Okić - Sloga 23 - 0
2016-04-23 13:00:2523. 04. 2016. Sloga Brezje - HNK Tigar8 - 1
2016-04-21 18:00:2521. 04. 2016. Galgovo - Sloga Brezje 23 - 2
2016-04-17 13:00:0717. 04. 2016. Bregana - Sava Strmec6 - 0
2016-04-17 11:00:1817. 04. 2016. Sloga Brezje 2 - Jaska0 - 16
2016-04-17 10:00:5917. 04. 2016. Stupnik - Galgovo7 - 4
2016-04-17 10:00:2917. 04. 2016. Top - Sloga Brezje0 - 8
2016-04-16 15:00:1816. 04. 2016. Bestovje - Zrinski8 - 0
2016-04-16 11:00:0016. 04. 2016. HNK Tigar - Dinamo Okić1 - 15
2016-04-16 10:00:5816. 04. 2016. Klokočevac - Samobor4 - 1
2016-04-10 13:00:4710. 04. 2016. Jaska - HNK Tigar Rakitje12 - 1
2016-04-10 10:00:5710. 04. 2016. Samobor - Bestovje3 - 1
2016-04-10 10:00:3810. 04. 2016. Galgovo - Klokočevac5 - 2
2016-04-10 10:00:0410. 04. 2016. Zrinski - Sloga Brezje 28 - 3
2016-04-09 16:00:2209. 04. 2016. Sava Strmec - Stupnik3 - 6
2016-04-09 13:00:5709. 04. 2016. Dinamo Okić - Top10 - 0
2016-04-09 13:00:5109. 04. 2016. Sloga Brezje - Bregana1 - 3
2016-04-03 16:30:1003. 04. 2016. Bregana - Stupnik8 - 1
2016-04-03 13:00:2103. 04. 2016. Bestovje - Galgovo5 - 0
2016-04-03 12:30:3903. 04. 2016. HNK Tigar Rakitje - Zrinski0 - 9
2016-04-03 11:00:0603. 04. 2016. Sloga Brezje 2 - Samobor4 - 1
2016-04-03 10:00:3903. 04. 2016. Top Kerestinec - Jaska2 - 11
2016-04-02 13:00:4602. 04. 2016. Sloga Brezje - Dinamo Okić0 - 15
2016-04-02 10:00:1002. 04. 2016. Klokočevac - Sava Strmec0 - 7
2016-03-30 18:00:1730. 03. 2016. Samobor-HNK Tigar Rakitje3 - 0
2016-03-28 13:00:0728. 03. 2016. Jaska - Sloga Brezje7 - 0
2016-03-28 13:00:0728. 03. 2016. Dinamo Okić - Bregana4 - 3
2016-03-28 10:00:1028. 03. 2016. Stupnik - Klokočevac3 - 1
2016-03-26 10:00:4126. 03. 2016. Zrinski - Top Kerestinec14 - 1
2016-03-26 10:00:3526. 03. 2016. Sava Strmec - Bestovje3 - 0
2016-03-20 13:00:4620. 03. 2016. Bestovje - Stupnik6 - 1
2016-03-20 12:00:2120. 03. 2016. Bregana - Klokočevac7 - 1
2016-03-20 11:30:3820. 03. 2016. HNK Tigar Rakitje - Galgovo0 - 11
2016-03-20 11:00:0920. 03. 2016. Sloga Brezje 2 - Sava Strmec1 - 2
2016-03-20 10:00:3820. 03. 2016. Top Kerestinec - Samobor2 - 13
2016-03-19 13:00:2919. 03. 2016. Sloga Brezje - Zrinski5 - 2
2016-03-19 11:00:1019. 03. 2016. Dinamo Okić - Jaska1 - 9
2015-11-29 13:00:0629. 11. 2015. Jaska - Sava Strmec3 - 0
2015-11-28 14:00:4628. 11. 2015. Sava Strmec - Zrinski2 - 6
2015-11-15 14:00:0515. 11. 2015. Bestovje - Klokočevac7 - 0
2015-11-15 13:00:5215. 11. 2015. Jaska - Bregana5 - 1
2015-11-15 12:30:2715. 11. 2015. HNK Tigar Rakitje - Sava Strmec0 - 3
2015-11-15 12:00:4915. 11. 2015. Novaki - Stupnik1 - 4
2015-11-14 13:00:3414. 11. 2015. Sloga Brezje - Samobor5 - 1
2015-11-14 10:00:1514. 11. 2015. Top Kerestinec - Galgovo2 - 3
2015-11-14 10:00:0314. 11. 2015. Dinamo Okić - Zrinski1 - 1
2015-11-08 13:30:2608. 11. 2015. Bregana - Bestovje6 - 2
2015-11-08 13:00:4008. 11. 2015. Galgovo - Sloga Brezje1 - 8
2015-11-08 11:00:3708. 11. 2015. Samobor - Dinamo Okić2 - 3
2015-11-08 10:00:4708. 11. 2015. Zrinski - Jaska0 - 6
2015-11-08 10:00:0008. 11. 2015. Stupnik - HNK Tigar Rakitje6 - 1
2015-11-07 10:00:1307. 11. 2015. Klokočevac - Novaki2 - 2
2015-11-07 10:00:0607. 11. 2015. Sava Strmec - Top Kerestinec2 - 4
2015-10-31 11:00:4931. 10. 2015. Zrinski - Galgovo9 - 0
2015-10-31 11:00:3231. 10. 2015. Novaki - Top Kerestinec0 - 4
2015-10-31 10:30:4331. 10. 2015. Stupnik - Sloga Brezje3 - 3
2015-10-29 18:00:1629. 10. 2015. HNK Tigar Rakitje - Novaki5 - 2
2015-10-29 17:30:2329. 10. 2015. Top Kerestinec - Bestovje1 - 6
2015-10-25 15:00:5225. 10. 2015. Top Kerestinec - Stupnik2 - 3
2015-10-25 13:00:2025. 10. 2015. Jaska - Samobor5 - 4
2015-10-25 12:30:5225. 10. 2015. HNK Tigar Rakitje - Klokočevac4 - 1
2015-10-25 11:00:4725. 10. 2015. Novaki - Bestovje1 - 6
2015-10-25 11:00:3425. 10. 2015. Sava Strmec - Dinamo Okić2 - 11
2015-10-25 10:00:5625. 10. 2015. Zrinski - Bregana6 - 1
2015-10-24 13:00:5224. 10. 2015. Sloga Brezje - Sava Strmec2 - 7
2015-10-24 12:30:3824. 10. 2015. Dinamo Okić - Galgovo4 - 1
2015-10-23 18:00:2523. 10. 2015. Bestovje - HNK Tigar Rakitje8 - 0
2015-10-21 17:30:0821. 10. 2015. Sava Strmec - Galgovo4 - 6
2015-10-18 16:00:3618. 10. 2015. Bregana - Novaki15 - 0
2015-10-18 11:00:3518. 10. 2015. Samobor - Zrinski6 - 5
2015-10-18 10:00:3618. 10. 2015. Galgovo - Jaska1 - 10
2015-10-18 10:00:0418. 10. 2015. Klokočevac - Top Kerestinec4 - 4
2015-10-11 10:00:3911. 10. 2015. Samobor - Bregana8 - 4
2015-10-10 13:00:2810. 10. 2015. Sloga Brezje - Klokočevac3 - 2
2015-10-10 12:30:2410. 10. 2015. Dinamo Okić - Stupnik8 - 1
2015-10-08 14:00:4908. 10. 2015. Bestovje - Sloga Brezje6 - 1
2015-10-08 12:30:4708. 10. 2015. Klokočevac - Dinamo Okić1 - 11
2015-10-08 10:00:5708. 10. 2015. Stupnik - Jaska5 - 0
2015-10-08 10:00:4908. 10. 2015. Galgovo - Samobor4 - 6
2015-10-08 10:00:4808. 10. 2015. Bregana - HNK Tigar Rakitje19 - 0
2015-10-04 13:00:0204. 10. 2015. Jaska - Klokočevac7 - 2
2015-10-04 12:00:5604. 10. 2015. Dinamo Okić - Bestovje1 - 2
2015-10-04 12:00:1304. 10. 2015. Zrinski - Stupnik3 - 5
2015-10-04 11:00:5304. 10. 2015. Samobor - Sava Strmec2 - 11
2015-10-04 10:00:5404. 10. 2015. Galgovo - Bregana1 - 3
2015-10-04 10:00:3604. 10. 2015. Top - HNK Tigar Rakitje5 - 0
2015-10-03 13:00:0303. 10. 2015. Sloga Brezje - Novaki6 - 2
2015-10-01 18:00:4901. 10. 2015. Dinamo Okić - HNK Tigar Rakitje14 - 0
2015-09-27 13:00:1527. 09. 2015. Bestovje - Jaska3 - 5
2015-09-27 12:30:3327. 09. 2015. HNK Tigar Rakitje - Sloga Brezje1 - 8
2015-09-27 10:00:3527. 09. 2015. Bregana - Top Kerestinec10 - 1
2015-09-27 10:00:1827. 09. 2015. Stupnik - Samobor9 - 2
2015-09-27 09:00:3427. 09. 2015. Novaki - Dinamo Okić3 - 8
2015-09-26 10:00:3126. 09. 2015. Klokočevac - Zrinski3 - 4
2015-09-25 17:00:3125. 09. 2015. Zrinski - HNK Tigar Rakitje11 - 0
2015-09-20 13:00:4120. 09. 2015. Jaska - Novaki3 - 1
2015-09-20 10:00:4720. 09. 2015. Zrinski - Bestovje0 - 2
2015-09-20 10:00:4320. 09. 2015. Samobor - Klokočevac5 - 0
2015-09-20 10:00:0120. 09. 2015. Galgovo - Stupnik2 - 4
2015-09-20 10:00:0020. 09. 2015. Sava Strmec - Bregana0 - 8
2015-09-19 13:00:4419. 09. 2015. Sloga Brezje - Top Kerestinec8 - 1
2015-09-15 17:30:3515. 09. 2015. Galgovo - HNK Tigar Rakitje7 - 0
2015-09-13 16:00:0913. 09. 2015. Bregana - Sloga Brezje11 - 2
2015-09-13 13:00:2813. 09. 2015. Bestovje - Samobor12 - 2
2015-09-13 12:30:4413. 09. 2015. HNK Tigar Rakitje - Jaska0 - 8
2015-09-13 10:00:1113. 09. 2015. Stupnik - Sava Strmec3 - 4
2015-09-13 09:00:1913. 09. 2015. Novaki - Zrinski1 - 8
2015-09-12 10:00:2712. 09. 2015. Klokočevac - Galgovo2 - 6
2015-09-12 10:00:0012. 09. 2015. Top Kerestinec - Dinamo Okić1 - 12
2015-09-09 10:00:3909. 09. 2015. Samobor - Top Kerestinec8 - 1
2015-09-08 18:00:3208. 09. 2015. Jaska - Top Kerestinec11 - 1
2015-09-06 10:00:4306. 09. 2015. Galgovo - Bestovje1 - 7
2015-09-06 10:00:3806. 09. 2015. Samobor - Novaki3 - 0
2015-09-06 10:00:0806. 09. 2015. Stupnik - Bregana0 - 10
2015-09-05 12:30:4905. 09. 2015. Dinamo Okić - Sloga Brezje4 - 0
2015-09-04 18:00:1104. 09. 2015. Sava Strmec - Klokočevac2 - 3
2015-09-03 19:00:2203. 09. 2015. Novaki - Galgovo5 - 4
2015-09-03 17:30:1603. 09. 2015. Bregana - Dinamo Okić0 - 5
2015-09-03 17:00:2203. 09. 2015. HNK Tigar Rakitje - Samobor0 - 11
2015-09-03 17:00:1903. 09. 2015. Top Kerestinec - Zrinski1 - 12
2015-09-03 17:00:1303. 09. 2015. Bestovje - Sava Strmec8 - 0
2015-09-03 17:00:1103. 09. 2015. Sloga Brezje - Jaska2 - 12
2015-09-03 17:00:0403. 09. 2015. Klokočevac - Stupnik2 - 2
2015-09-02 18:00:3202. 09. 2015. Stupnik - Bestovje0 - 8
2015-08-30 10:00:4030. 08. 2015. Zrinski - Sloga Brezje6 - 2
2015-08-29 16:00:4729. 08. 2015. Klokočevac - Bregana3 - 17
2015-08-29 10:00:2229. 08. 2015. Sava Strmec - Novaki18 - 0
2015-08-27 18:00:1727. 08. 2015. Jaska - Dinamo Okić5 - 2