1nl_srediste_juniori

Juniori  NK Samobora

Rang natjecanja: 2. Nogometna liga Središte Juniori

Odlukom Izvršnog odbora HNS o sustavu stalnih natjecanja, u natjecateljskoj godini 2017/2018. Nogometna središta HNS-a (dalje Središta) vode natjecanja mladeži u kategorijama kadeta i juniora. Natjecanje se odvija po u pravilu dvostrukom bod sustavu u dva dijela sa do šesnaest klubova u natjecanju u pojedinoj skupini. U ligama pojedinog Središta obvezno sudjeluju klubovi čije seniorske momčadi nastupaju u jednom od prva tri stupnja natjecanja.

Natjecanje u 2. Nogometnoj ligi Središte za Juniore, organizira i vodi Hrvatski nogometni savez, Nogometno središte Zagreb. U sezoni 2017/2018. ligu sačinjava 14 klubova. Više o Nogometnom središtu Zagreb možete pogledati ovdje.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte trenera selekcije Juniora NK Samobora, Svena Raića na  e-mail adresu: info@nk-samobor.hr

Stručni stožer selekcije Juniora NK Samobora

team member

Ivančević Dražen prof.Trener Juniora

Telefon: 091 517 1992

team member

Kovačić DamirVoditelj Škole nogometa

Prethodne sezone Juniorske momčadi NK Samobora

SELEKCIJA JUNIORA NK SAMOBORA U SEZONI 2016/2017. NATJECALA SE U 1. NL Središte za Juniore

Pogledajte tablicu, rezultate utakmica momčadi NK Samobora i rezultate svih utakmica po kolima, u sezoni 2016/2017. ovdje.

SELEKCIJA JUNIORA NK SAMOBORA U SEZONI 2015/2016. NATJECALA SE U 2. NL Središte za Juniore

Pogledajte tablicu, rezultate utakmica momčadi NK Samobora i rezultate svih utakmica u sezoni 2015/2016. ovdje.