Kadeti  NK Samobora

Rang natjecanja: 2. Nogometna liga Središte Kadeti

Odlukom Izvršnog odbora HNS o sustavu stalnih natjecanja, u natjecateljskoj godini 2018/2019. Nogometna središta HNS-a (dalje Središta) vode natjecanja mladeži u kategorijama kadeta i juniora. Natjecanje se odvija po u pravilu dvostrukom bod sustavu u dva dijela sa do šesnaest klubova u natjecanju u pojedinoj skupini. U ligama pojedinog Središta obvezno sudjeluju klubovi čije seniorske momčadi nastupaju u jednom od prva tri stupnja natjecanja.

Natjecanje u 2. Nogometnoj ligi Središte za Kadete vodi i organizira HNS, nogometno središte Zagreb. U 2. Nogometnoj ligi Središte za Kadete, sezona 2018/2019. natječe se 16 klubova. Više o Nogometnom središtu Zagreb možete pogledati ovdje.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte nas na e-mail adresu: info@nk-samobor.hr

Stručni stožer selekcije Kadeta NK Samobora

team member

Gluić Berislav prof.Voditelj Škole nogometa NK Samobora

team member

Mate RašićTrener Kadeta

Prethodne sezone Kadetske momčadi NK Samobora

SELEKCIJA KADETA NK SAMOBORA U SEZONI 2017/2018. NATJECALA SE U 2. NL Središte za Kadete

SELEKCIJA KADETA NK SAMOBORA U SEZONI 2016/2017. NATJECALA SE U 1. NL Središte za Kadete

Pogledajte tablicu, rezultate utakmica momčadi NK Samobora i rezultate svih utakmica po kolima, u sezoni 2016/2017. ovdje.

SELEKCIJA KADETA NK SAMOBORA U SEZONI 2015/2016. NATJECALA SE U 2. NL Središte za Kadete

Pogledajte tablicu, rezultate utakmica momčadi NK Samobora i rezultate svih utakmica u sezoni 2015/2016. ovdje.