head-prstici

PRSTIĆI  NK SAMOBORA

Rang natjecanja: PRSTIĆI NSZŽ grupa A i 1. ŽNL zapad Prstići

Natjecanje nogometne lige za Limače organizira i vodi Nogometni Savez zagrebačke županije. U sezoni 2018/2019. u ligi se natječe 10 klubova. Više o Nogometnom Savezu zagrebačke županije ovdje. Prvenstvo Prstića i Početnika (Limača) igra se dvokružno. Nakon toga igra se Playoff i Playout po pet prvoplasiranih (Zbrojeno Prstići plus Limači). Igraju prvih deset, iz svake grupe po pet, u ligi za prvaka. Ostalih deset igra za konačni poredak. Igra se jednokružno.

Natjecanje u 1. Županijskoj ligi zapad za Prstiće organizira i vodi Nogometni Savez zagrebačke županije, Nogometno središte Samobor. U sezoni 2018/2019. U ligi se natječe 12 klubova. Više o Nogometnom središtu Samobor pogledajte ovdje.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte trenera selekcije Prstića, Ivana Štefkovića na telefon 099 709 2988 ili e-mail adresu: info@nk-samobor.hr

Stručni stožer selekcije Prstića NK Samobora

team member