Newsletter prijava

head-prstici

 

PRSTIĆI 1 NK SAMOBORA

Rang natjecanja: PRSTIĆI NSZŽ grupa B

Natjecanje nogometne lige za Limače organizira i vodi Nogometni Savez zagrebačke županije. U sezoni 2016/2017. u ligi se natječe 10 klubova. Više o Nogometnom Savezu zagrebačke županije ovdje. Prvenstvo Prstića i Početnika (Limača) igra se dvokružno. Nakon toga igra se Playoff i Playout po pet prvoplasiranih (Zbrojeno Prstići plus Limači). Igraju prvih deset, iz svake grupe po pet, u ligi za prvaka. Ostalih deset igra za konačni poredak. Igra se jednokružno. Trenutnu tablicu lige, rezultate i raspored utakmica pogledajte ovdje.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte trenera selekcije Prstića 1, Ivana Štefkovića na telefon 099 709 2988 ili e-mail adresu: info@nk-samobor.hr

 

PRSTIĆI 2 NK SAMOBORA

Rang natjecanja: 1. ŽNL zapad Prstići

Natjecanje u 1. Županijskoj ligi zapad za Prstiće organizira i vodi Nogometni Savez zagrebačke županije, Nogometno središte Samobor. U sezoni 2016/2017. U ligi se natječe 14 klubova. Više o Nogometnom središtu Samobor pogledajte ovdje. Trenutnu tablicu lige, rezultate i raspored utakmica pogledajte ovdje.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte trenera selekcije Prstića 2, Ivana Štefkovića na telefon 099 709 2988 ili e-mail adresu: info@nk-samobor.hr

 

Igrači Selekcije Prstića NK Samobora – Sezona 2016/2017.

Datum zadnjeg osvježavanja podataka  23. VELJAČE 2017.
team member

Bradač Fran

Rođen 21.06.2008.

team member

Jakopaš Lovro

Rođen 20.1.2008

team member

Lukežić Jan

Rođen 11.6.2008.

team member

Tanković Roko

Rođen 17.7.2009.

team member

Tomljanović Niko

Rođen 1.7.2008.

team member

Vukelić Vilim

Rođen 12.7.2008.

team member

Vurušić Bruno

Rođen 22.4.2009.

team member

Lučić Josip

Rođen 13.08.2008.

team member

Stupar Borna

Rođen 24.07.2008.

team member

Štublin Matija

Rođen 01.02.2008.

team member

Dujmović Filip

Rođen 9.8.2010.

team member

Noršić Stjepan

Rođen 24.1.2009.

team member

Prelec David

Rođen 17.2.2009.

team member

Martinčević Dino

Rođen 26.6.2010.

team member

Belak Borna

Rođen 18.2.2010.

team member

Šušnić Toni

Rođen 23.1.2010.

team member

Otmačić Mihael

Rođen 22.9.2009.

team member

Horvat Matija

Rođen 11.3.2010

team member

Juričan Luka

Rođen 21.10.2009

team member

Labura Kristijan

Rođen 14.01.2010

team member

Dobranić Kristijan

Rođen 12.2.2008.

team member

Stanec Jakov

Rođen 29.01.2008.

team member

Kovačić Karlo

Rođen 29.9.2009.

team member

Pernar Roko

Rođen 17.10.2009.

team member

Dejanović Gabrijel

Rođen 21.7.2010.

team member

Huljev Toni

Rođen 17.11.2010

team member

Šoić Lovro

Rođen 3.11.2009.

team member

Milinović Borna

Rođen 3.1.2008.

team member

Ljiljak Matija

Rođen 19.4.2008.

team member

Bralić Petar

Rođen 5.8.2008.

team member

Glasnović Franko

Rođen 24.12.2009.

team member

Štiglić Oskar

Rođen 3.11.2009

team member

Gunčić Ivana

Rođena 14.3.2007.

team member

Kubik Christian-Matthias Slobodjan

Rođen 4.4.2008.

Stručni stožer selekcije Prstića NK Samobora

team member

Štefković IvanTrener Prstići

Telefon: 099 709 2988

team member

Kovačić DamirVoditelj Škole nogometa

Telefon: 098 944 7378

team member

Kovačić ŽeljkoTrener golmana

Telefon: 098 664 275

team member

Tomić NikolaKoordinator klupskih selekcija

tel: 098 314 001

 

Prethodne generacije Prstića NK Samobora

Prstići NK Samobor 27.05.2014.

Prstići NK Samobor 27.05.2014.

Prstići NK Samobor 03.05.2014.

Prstići NK Samobor 03.05.2014.

Prstići NK Samobor 03.05.2014.

Prstići NK Samobor 03.05.2014.

Prstići NK Samobor 16.03.2014.

Prstići NK Samobor 16.03.2014.

Selekcija Prstića 2 NK Samobora u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Kožulom

Selekcija Prstića 2 NK Samobora u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Kožulom

Selekcija Prstića 1 u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Štefkovićem

Selekcija Prstića 1 u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Štefkovićem