Newsletter prijava

head-prstici

 

PRSTIĆI  NK SAMOBORA

Rang natjecanja: PRSTIĆI NSZŽ grupa A i 1. ŽNL zapad Prstići

Natjecanje nogometne lige za Limače organizira i vodi Nogometni Savez zagrebačke županije. U sezoni 2017/2018. u ligi se natječe 10 klubova. Više o Nogometnom Savezu zagrebačke županije ovdje. Prvenstvo Prstića i Početnika (Limača) igra se dvokružno. Nakon toga igra se Playoff i Playout po pet prvoplasiranih (Zbrojeno Prstići plus Limači). Igraju prvih deset, iz svake grupe po pet, u ligi za prvaka. Ostalih deset igra za konačni poredak. Igra se jednokružno.

Natjecanje u 1. Županijskoj ligi zapad za Prstiće organizira i vodi Nogometni Savez zagrebačke županije, Nogometno središte Samobor. U sezoni 2017/2018. U ligi se natječe 12 klubova. Više o Nogometnom središtu Samobor pogledajte ovdje.

Za sve dodatne informacije kontaktirajte trenera selekcije Prstića, Ivana Štefkovića na telefon 099 709 2988 ili e-mail adresu: info@nk-samobor.hr

 

Igrači Selekcije Prstića NK Samobora – Sezona 2017/2018.

Datum zadnjeg osvježavanja podataka  05. RUJNA 2017.
team member

Tanković Roko

Rođen 17.7.2009.

team member

Vurušić Bruno

Rođen 22.4.2009.

team member

Dujmović Filip

Rođen 9.8.2010.

team member

Noršić Stjepan

Rođen 24.1.2009.

team member

Prelec David

Rođen 17.2.2009.

team member

Martinčević Dino

Rođen 26.6.2010.

team member

Belak Borna

Rođen 18.2.2010.

team member

Otmačić Mihael

Rođen 22.9.2009.

team member

Horvat Matija

Rođen 11.3.2010

team member

Juričan Luka

Rođen 21.10.2009

team member

Labura Kristijan

Rođen 14.01.2010

team member

Vujić Patrik

Rođen 18.2.2011.

team member

Žurić Roko

Rođen 11.6.2010.

team member

Žurić Luka

Rođen 11.6.2010.

team member

Ivanščak Vito

Rođen 30.10.2011.

team member

Kovačić Karlo

Rođen 29.9.2009.

team member

Pernar Roko

Rođen 17.10.2009.

team member

Huljev Toni

Rođen 17.11.2010

team member

Petrović Gabrijel

Rođen 2.3.2011.

team member

Peris Janko

Rođen 21.08.2011.

team member

Blažević Marko

Rođen 6.3.2011.

team member

Štrbac Marko

Rođen 17.10.2011.

team member

Raić Tin

Rođen 3.10.2010.

team member

Glasnović Franko

Rođen 24.12.2009.

team member

Štiglić Oskar

Rođen 3.11.2009

team member

Majić Antonio

Rođen 8.7.2010.

team member

Varat Lukas

Rođen 29.3.2010.

team member

Prahin Noa

Rođen 8.1.2011.

team member

Sertić Kristijan

Rođen 22.05.2011.

team member

Kufrin Juraj

Rođen 03.04.2010.

Stručni stožer selekcije Prstića NK Samobora

team member

Štefković IvanTrener Prstići

Telefon: 099 709 2988

team member

Kovačić DamirVoditelj Škole nogometa

Telefon: 098 944 7378

team member

Štefković FilipTrener golmana

team member

Tomić NikolaKoordinator klupskih selekcija

tel: 098 314 001

 

Prethodne generacije Prstića NK Samobora

Prstići NK Samobor 27.05.2014.

Prstići NK Samobor 27.05.2014.

Prstići NK Samobor 03.05.2014.

Prstići NK Samobor 03.05.2014.

Prstići NK Samobor 03.05.2014.

Prstići NK Samobor 03.05.2014.

Prstići NK Samobor 16.03.2014.

Prstići NK Samobor 16.03.2014.

Selekcija Prstića 2 NK Samobora u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Kožulom

Selekcija Prstića 2 NK Samobora u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Kožulom

Selekcija Prstića 1 u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Štefkovićem

Selekcija Prstića 1 u sezoni 2015/2016. sa trenerom Ivanom Štefkovićem