Newsletter prijava

Foto, Pioniri

NK Udarnik – NK Samobor

Objavljeno: 03. 10. 2012. u 19:48   /   Autor:   /   komentari (0)

DSC00039 (1)Veći dio utakmice momčad Udarnika je imala inicijativu sa ne baš sjajnom igrom, ali ni momčad Samobora nije ničim opravdala ulogu favorita za konačnog prvaka. Do 20 minute Udarnik je imao nekoliko poluprilika, da bi u 20 minuti Jozić iskoristio jednu odbijenu loptu iz šesnaesterca gostiju, te odličnim poluvolejem matirao sa 18 m golmana Samobora.

Na žalost gosti ubrzo izjednačuju na 1:1 u 23 minuti golom Bišćana iz slobodnjaka sa tridesetak metara. Nakon primljenog gola uvukla se nervoza u  ekipu Udarnika, posebno u desnu stranu zadnje linije, koja je gostima omogućila nekoliko poluprilika. Gol za 2:1 i pobjedu postiže Memić u zadnjim sekundama utakmice iz blizine(2m),nakon slobodnjaka Halilića.

Pioniri NK Udarnik – Pioniri NK Samobor 2:1

 

NK Udarnik -NK Samobor

NK Udarnik -NK SamoborNK Udarnik -NK SamoborNK Udarnik -NK SamoborNK Udarnik -NK SamoborNK Udarnik -NK Samobor NK Udarnik -NK Samobor

 

 

 

 

 

 

 

Fotografije snimio: Damir Nezirović