Newsletter prijava

Seniori

Maksimir odnio bodove iz Samobora

Objavljeno: 22. 10. 2012. u 18:00   /   Autor:   /   komentari (0)

Odlična momčad Maksimira odnijela je sva tri boda iz Samobora, savladavši domaće nogometaše u 10. kolu III HNL-središte.

Na krilima ubojitog trojca Kovačev, Žuljević i Zubčić, uz razigranog playmakera Božića i obrambeno neprelaznog Andersona Oliveiru, nogometaši koje trenira nekoć istaknuti prvoligaški igrač Zoran Zekić, zasluženo su slavili na samoborskom travnjaku.
Domaćin bez požutjelog Igora Horvata nije iskazivao osobitu borbenost i agresivnost, dok su gosti dobar dio utakmice igrali pravi presing na samoborsku obranu, što im se obilato isplatilo.

Prvi topnik Samobora Tomislav Ivičić opet je bio strijelac, no ovoga puta njegov pogodak nije bio dovoljan ni za jedan bod. Ivičić je inače u protekle četiri utakmice poentirao čak šest puta. U derbiju 10. kola Vrapče je savladalo Lekenik, a susjedsko nadmetanje između Vrbovca i Dugog Sela okončano je bez pobjednika. Segsesta je uvjerljivo nadvisila Stupnik, Dubrava je bila još uvjerljivija protiv Strmca iz Bedenice, dok je Udarnik minimalno porazio Trešnjevku. Zagrebački derbi između Trnja i Tekstilca pripao je Trnjanima, a Gaj i Bistra završili su susret bez pobjednika i pogodaka.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr