Newsletter prijava

Seniori

Potop Samobora u Bistri

Objavljeno: 29. 10. 2012. u 17:57   /   Autor:   /   komentari (0)

U 11. kolu III HNL-središte nogometaši Samobora doživjeli su pravi rezultatski potop u Bistri.

Po teškom i raskvašenom terenu Samoborci su previše griješili, a domaćini spretno kažnjavali sve propuste. Više od pola sata Samobor je igrao sa igračem manje jer je isključen Puškarić, zbog udaranja laktom protivničkog nogometaša, pa je na kraju poraz logičan epilog viđenog na travnjaku. Počasni zgoditak za Samobor postigao je Kotarski.

Trešnjevka je očekivano na donaćem terenu savladala posljednje plasirani Gaj, a Strmec i Vrbovec odigrali su neodlučeno u Bedenici, uz čak 6 pogodaka. U subotnjim utkamicama Vrapče je trijumfiralo na gostovanju u Maksimiru, Tekstilac je nadvisio Udarnik, a Trnje je odnijelo sva tri boda iz Dugog Sela. Stupnik se domogao domaćoh bodova protiv Dubrave, dok su Lekenik i Segesta odigrali bez pobjednika.

Mislav Maroević | 29.10.2012. | radiosamobor.hr