Newsletter prijava

Seniori

Samobor razbio Trešnjevku

Objavljeno: 05. 11. 2012. u 17:54   /   Autor:   /   komentari (0)

U 12. kolu III HNL-središte nogometaši Samobora su se vratili na pobjednički kolosijek, nakon dva uzastopna poraza.

Odličnom i efikasnom igrom u derbiju začelja razbili su Trešnjevku, koja tijekom utakmice ni jednom nije ugrozila domaćeg vratara Bašića. Dvostruki strijelci u novoj pobjedi Samobora bili su Tomislav Ivičić i Nikica Brujić, dok je jednom mrežu Trešnjevke zatresao Luka Novoselec, krasnim udarcem glavom nakon izvrsnog ubačaja Darka Čordaša.
Unatoč pobjedi Samobor se nije pomakao s 13. mjesta na tablici, no u slijedećem kolu naši nogometaši gostuju kod posljednje plasiranog sastava lige Gaja u Maču, i ostvare li ponovo pun pogodak, mogli bi popraviti i plasman.

Jednakim razultatom kao Samobor Trešnjevku, Segesta je porazila Maksimir, a Dubrava je iznenađujuće uvjerljivo nadvisila Lekenik. Vrapču je samo jedan pogodak bio dovoljan za tri boda protiv Bistre, a Stupnik je iznenadio Vrbovec na njegovom travnjaku i odnio puni plijen. Dugo Selo je kao domaćin osvojilo samo bod u dvoboju sa Tekstilcem, Udarnik je očekivano savladao Gaj, a Trnje je bilo bolje od Strmca iz Bedenice.

Mislav Maroević | 5.11.2012. | radiosamobor.hr