Newsletter prijava

Seniori

Odlični Čordaš za nova tri boda

Objavljeno: 12. 11. 2012. u 17:51   /   Autor:   /   komentari (0)

U 13. kolu III HNL-središte Samobor se osladio novim trobodom na gostovanju kod posljednje plasirane momčadi lige, Gaja u Maču.

Izuzetno raspoloženi Darko Čordaš najprije je asistirao vodećem strijelcu Samobora Ivičiću za vodstvo, a potom je velemajstorskim pogotkom iz slobodnog udarca riješio pitanje pobjednika.
Domaći su tek ublažili poraz u zadnjim sekundama sudačke nadoknade, kad je mrežu Bašića pogodio Bingula, na dodavanje nekadašnjeg sjajnog stopera Samobora Zeljkovića.

Samoborci su ovom pobjedom popravili i plasman na ljestvici, pa sad zauzimaju 10. mjesto sa 16 bodova, koliko je sakupila i momčad Stupnika, a Maksimir i Bistra bježe im dva boda. Lider prvenstva Segesta na gostovanju u Bistri nije imao milosti za domaćina nanijevši mu katastrofalan poraz, a drugoplasirano Trnje osvojilo je pun bodovni plijen u Stupniku.

U zagrebačkom derbiju Trešnjevka je pred ispunnjenim trbinama u svojoj “Grabi” nadvisila Vrapče, dok je Dugo Selo minimalno pobijedilo Udarnik, baš kao i Maksimir Dubravu. Lekenik nastavlja razočaravati svoje navijače jer je kao domaćin osvojio samo bod protiv Vrbovca, a još su gore prošli nogometaši Strmca izgubivši u Bedenici sva tri boda protiv Tekstilca.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr