Newsletter prijava

Seniori

Samobor poražen u Kurilovcu

Objavljeno: 19. 11. 2012. u 17:49   /   Autor:   /   komentari (0)

Usprkos nadanjima i očekivanjima da se na gostovanju u Kurilovcu može izboriti barem neodlučeni rezultat, nogometaši Samobora ostali su praznih ruku.

Domaćin je više od pola sata igrao sa igračem manje, budući da je u 53. minuti isključen Hasanović, no ni brojčana nadmoć pulenima Stjepana Bašića nije pomogla u ostvarenju pozitivnog ishoda.

Presudio im je ponajbolji igrač utakmice Igor Mostarlić preciznim udarcem s bijele točke u 77. minuti. Jedini pogodak Samobor je također postigao iz najstrože kazne, a siguran izvođač bio je najbolji ovojesenski, klupski strijelac Tomislav Ivičić.

Kolo prije kraja jesenskog dijela sezone naši nogometaši zauzimaju 11. mjesto na ljestvici sa 16 bodova, a prije odlaska na zimski odmor iduće subote na domaćem travnjaku dočekuju Vrapče.

Nakon 14. kola na vrhu tablice usamljena je Segesta koja je savladala Trešnjevku, dok je Trnje kao domaćin odigralo neodlučeno protiv Lekenika, i za liderom zaostaje 3 boda. Dugo Selo je ponovo minimalno slavilo, ovog puta u dvoboju sa Strmcem iz Bedenice, a iznenađenje kola priredili su nogometaši Gaja iz Mača, inače posljednje plasirani sastav lige, savladavši Vrapče u gostima.

Vrbovec je ponovo razočarao svoju vjernu publiku izgubivši od Maksimira, dok je Dubrava s dva pogotka presudila Bistri. Najviše golova u ovom kolu vidjeli su gledatelji u maksimirskoj šumi gdje je Tekstilac savladao Stupnik.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr