Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor bolji i od Udarnika

Objavljeno: 22. 02. 2013. u 17:33   /   Autor:   /   komentari (0)

nksamobor_udarnik022013U jučer odigranoj utakmici, u sklopu priprema za nastavak prvenstva u III HNL-središte, nogometaši Samobora pobijedili su kurilovečki Udarnik rezultatom 3:2.

Samoborci su dominirali tijekom svih 90 minuta, i na kraju zasluženo slavili zgodicima Matije Grgečića, Nikice Brujića i Ivana Puškarića. Utakmica je odigrana na umjetnoj travni SC Lučko, jer uvjeti za igranje u Samoboru nisu nogometni, budući da su travnjaci (i glavni i pomoćni) okovani debelim snijegom.

Hoće li snijeg uzrokovati odogodu proljetnog nastavka trećeligaškog prvenstva za sada je neizvjesno, jer prvo proljetno kolo bi se trebalo igrati 2. ožujka. Samobor će sutra odigrati još jednu kontrolnu utakmicu, a protivnik će mu biti momčad Bistre.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr