Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Snijeg odgađa nastavak prvenstva

Objavljeno: 26. 02. 2013. u 17:30   /   Autor:   /   komentari (0)

lopta_snjegBudući da je većina nogometnih travnjaka još uvijek prekrivena debelim slojem snijega, ili potopljena velikom količinom vode, tajnik-povjerenik HNS-a Središta Zagreb odaslao je danas svim klubovima III HNL-središte slijedeće priopćenje:

Sukladno člancima 15. i 17. Pravilnika o nogometnim natjecanjima, te članku 4. Propozicija natjecanja 3. HNL, a vezano za snijegom pokrivene, odnosno vodom natopljene terene ,donosim odluku o ODGODI 16. kola 3. HNL Središte, te će se isto odigrati u SRIJEDU 17.4.2013. godine sa početkom u 17.00h. Proljetni dio natjecanja započeti ce sa odigravanjem utakmica 17. kola koje se igra po unaprijed definiranom rasporedu.

Tajnik-povjerenik Središta Zagreb:
Damir Stipkovic, s.r

Tako je odgođena proljetne prvenstvene premijera nogometaša Samobora koji su u subotu, 2. ožujka trebali ugostiti jesenskog prvaka Segestu, pa će Samoborci u nastavak prvenstva krenuti gostovanjem u Dubravi 9. ožujka. Odgođeno 16. kolo igrat će se 17. travnja a sve utakmice počinju u 17 sati.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr