Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor znatno oslabljen gostuje u Trnju

Objavljeno: 22. 03. 2013. u 17:21   /   Autor:   /   komentari (0)

nikica_brujic1Nogometaše Samobora u 19. kolu III HNL-središte očekuje teško gostovanje u zagrebačkom Trnju kod istoimene momčadi koja čvrsto drži drugo mjesto na tablici.

Samoborci će u tom susretu zaigrati znatno oslabljeni, bez kapetana Nikice Brujića, radilice Igora Horvata i strijelca Franje Kotarskog koji su sakupili po tri žuta kartona pa moraju pauzirati jedno kolo. Domaćinima će iz istog razloga nedostajati Filip Bojić. Utakmica u Trnju igra se u nedelju 24. ožujka, a počinje u 11 sati, pa će se naši nogometaši morati prilagoditi jutarnjem terminu, budući da se većina utakmica igra u poslijepodnevnim satima.

Trnje je u prošlom kolu odnijelo sva tri boda iz Mača pobjedom nad momčadi Gaja, a Samobor je remizirao s Vrbovcem na domaćem travnjaku.

Vodeća momčad lige Segesta gostuje u Dubravi kojoj su bodovi nasušno potrebni za očuvanje kakave-takve nade u ligaški ostanak, a trećeplasiranu Dugo Selo dočekuje “davljenika” Trešnjevku. Derbi kola igraju Lekenik i kurilovečki Udarnik, dok Stupnik predvođen ubojitim Željkom Štulecom, drugim topnikom lige, ugošćuje Maksimir. Bistra će pokušati nastaviti uspješan proljetni niz na gostovanju u Bedenici, no domaći Strmec također računa na prve proljetne bodove. U maskimirskoj šumi kod Tekstilca gostuje fenjeraš Gaj, a Vrbovec osokoljen osvojenim bodom u Samoboru, očekuje momčad Vrapča na svom Sajmištu.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr