Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samoborcima bod u Dugom Selu

Objavljeno: 06. 04. 2013. u 16:16   /   Autor:   /   komentari (0)

nk_samobor_detalj_trenirkaU 21. kolu III HNL-središte nogometaši Samobora osvojili su vrijedan bod na gostovanju kod trećeplasirane momčadi lige Dugog Sela.

Strijelci za Samobor u toj uzbudljivoj utakmici koja je završena rezultatom 2:2, bili su Filip Brdarić i Nikica Brujić. Tako su naši nogometaši i nakon 5 proljetnih utakmica ostali neporaženi, a ovo im je četvrti remi. Vrijeme je da na domaćim utakmicama počnu pobjeđivati ukoliko žele sačuvati trećeligaški status, a prilika za trobod pruža im se već u idućem kolu kad ugošćuju pretposljednji sastav Strmca iz Bedenice.

U derbiju 21. kola Trnje je uvjerljivo porazilo vodeću Segestu, dok je derbi začelja između Strmca Bedenica i Gaja iz Mača završen bez pobjednika. Stupnik je kao domaćin lako porazio Trešnjevku, Lekenik je pobijedio Bistru, a neodlučenim su rezultatima okončani susreti Maksimir-Udarnik, Tekstilac Ravnice-Vrapče i Vrbovec-Dubrava.

3.HNL Središte 21. kolo, Subota, 06 Travanj 2013 – 16:00 sati,

NK Dugo selo – NK Samobor 2:2

DUGO SELO – Gledatelja: 150.

STRIJELCI: 19′ Antonio Mamić, 46′ Filip Brdarić, 53′ Antonio Lukić (11 m), 68′ Nikica Brujić

DUGO SELO: Benjamin Zeljko, Filip Vojnović, Bojan Monar, Ćiril Guja, Rajko Vidović, Antonio Lukić, Eugen Filipović, Mislav Horvat, Andrija Belec, Tomislav Vidović, Antonio Mamić, Patrik Konaj, Antonio Skorin. Pomoćni trener: Slavko Vukšan TRENER: Igor Kovačević

SAMOBOR: Goran Bašić, Igor Horvat, Matija Grgečić, Dario Salopek, Matej Ivkovčić, Tomislav Ivanković, Ivan Puškarić, Josip Nimac, Franjo Kotarski, Nikica Brujić, Filip Brdarić, Andrej Pavlović. . TRENER: Stjepan Bašić

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr