Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor uvjerljiv protiv Strmca

Objavljeno: 13. 04. 2013. u 15:37   /   Autor:   /   komentari (0)

samobor_vrbovec19032013Nogometaši Samobora u 22. kolu III HNL-središte uvjerljivo su pobijedili pretposljednju momčad lige Strmec iz Bedenice rezultatom 5:1.

Dvostruki strijelac bio je mladi Filip Brdarić koji je ovog proljeća protivničke mreže zatresao čak 6 puta, i vrlo skoro bi na ljestvici najboljih klupskih strijelaca mogao dostići Tomislava Ivičića, koji je jesenas u dresu Samobora postigao 10 golova. Prekrasan je zgoditak zabio i Matej Ivkovčić na idealan ubačaj Matije Grgečića, a Grgečić se rijetko viđenim lob udarcem također upisao u listu strijelaca. Peti pogodak za Samobor djelo je razigranog, i proljetos za protivničke obrane, neuhvatljivog Ivana Puškarića.

Gosti iz Bedenice predstavili su se malobrojnim samoborskim gledateljima kao perspektivna i kombinatorna momčad, koja će kad malo sazrije, sigurno postizati bolje rezultate. Već u srijedu, 17. travnja u zaostaloj utakmici 16. kola Samobor dočekuje lidera prvenstva sisačku Segestu. Utakmica se igra od 17 sati na Gradskom stadionu Samobor, a navijači su pozvani popuniti tribine u što većem broju, jer samoborski nogometaši svojim proljetnim igrama apsolutno zaslužuju brojniju i glasniju navijačku podršku.

3.HNL Srediste Zagreb, 22. kolo – Subota, 13 Travanj 2013 – 16:00 h

NK Samobor – NK Strmec ( Bedenica ) 5:1

Samobor, Gradski stadion – Gledatelja: 50.

STRIJELCI: 23′ Filip Brdarić, 52′ Filip Brdarić, 61′ Ivan Puškarić, 78′ Matej Ivkovčić, 83′ Filip Pluščec, 85′ Matija Grgečić

SAMOBOR: Goran Bašić, Igor Horvat, Luka Novoselec, Josip Nimac, Matej Ivkovčić, Ivan Puškarić, Matija Grgečić, Nikica Brujić, Filip Brdarić, Tomislav Ivanković, Franjo Kotarski, Dario Salopek, Robert Tolić . TRENER: Stjepan Bašić

STRMEC: Mateo Radovanović, Nino Bogović, Ivan Lucijan Gorički, Marko Lozo, Željko Bedeković, Tomislav Šušković, Nikola Cecelja, Siniša Čeko, Filip Pluščec, Nikola Škrlec, Ivan Spajić, Nikola Kovačević, Marko Martinić TRENER: Mate Prskalo

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr