Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samoborci furiozno kroz Stupnik

Objavljeno: 22. 04. 2013. u 15:10   /   Autor:   /   komentari (0)

U 23. kolu III HNL-središte nogometaši Samobora nadoknadili su domaće izgubljene bodove protiv Segeste prošle srijede, pobjedom na vrućem gostovanju u Stupniku.

Puškarić, Brujić i Brdarić pobrinuli su se svojim golovima za veliko slavlje i povećanje bodovnog konta, pa sada naši nogometaši zauzimaju mjesto u sredini tablice, izvan opasne zone ispadanja iz lige.

Vodeći sastav prvenstva Segesta uvjerljivo je poražena u Dugom Selu, pa je drugoplasirano Trnje pobjedom nad Vrbovcem smanjilo bodovni zaostatak. U zagrebačkom derbiju Trešnjevka je odnijela trobod iz Maksimira, a uspješan gost bilo je i Vrapče koje se osladilo pobjedom u Bedenici. Bistra nije dozvolila nikakvo iznenađenje u domaćem ogledu protiv Udarnika, dok je Lekenik s novim trenerom Fabijanom Komljenovićem minimalno porazio posljednji Gaj iz Mača. Tekstilac Ravnice i Dubrava podijelili su bodove,čime su jednako nezadovoljne obje momčadi jer su ostale u donjem dijelu ljestvice.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr | foto: Sportnews HR