Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samoborci za gol bolji od Lekenika

Objavljeno: 29. 04. 2013. u 15:07   /   Autor:   /   komentari (0)
nklekenik042013

Igrači NK Lekenik

Novu, izuzetno vrijednu pobjedu, izborili su nogometaši Samobora u 24. kolu III HNL-središte protiv odlične momčadi Lekenika. Golovima Brujića i Grgečića igrači trenera Stjepana Bašića osigurali su ostanak sva tri boda u Samoboru, iako su gosti iz Lekenika u drugom poluvremenu svim silama nastojali izboriti neodlučen ishod. Samoborski čuvar mreže Goran Bašić odlično je obavio svoj posao, a Kotarski, Brujić i Puškarić također su odigrali vrlo dojmljivu utakmicu.

Vodeća momčad lige Segesta deklasirala je Strmec iz Bedenice, baš kao i Vrbovec momčad Tekstilca, dok je Udarnik sačuvao peto mjesto na tablici pobjedom nad drugoplasiranim Trnjem. Gostujući trobod osvojio je Maksimir protiv Gaja u Maču, kao i Bistra u dvoboju s Trešnjevkom, dok je Vrapče minimalnim rezultatom porazilo Stupnik. Dubrava i Dugo Selo podijelili su bodove.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr