Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Pobjeda u Grabi za ostanak u ligi

Objavljeno: 13. 05. 2013. u 15:52   /   Autor:   /   komentari (0)

nktresnjevka052013Tri kola prije kraja prvenstva u III HNL-središte nogometaši Samobora vjerojatno su prebrinuli sve brige oko ostanka u ligi, zahvaljujući gostujućoj pobjedi u zagrebačkoj Grabi protiv Trešnjevke.

Zgoditak za super vrijedna tri boda postigao je najbolji samob orski strijelac ovog proljeća Filip Brdarić. Do kraja sezone Samobor treba još 3 boda za konačno osiguranje trećeligaškog statusa, a budući da dvije utakmice igra na svom travnjaku, protiv Gaja i Udarnika očekuje se i veća bodovna žetva.

Segesta je već gotovo izborila naslov prvaka pa u nekoliko zadnjih utakmica igra s pola gasa, što je iskoristio Maksimir i savladao vodeću momčad prvenstva. Drugoplasirano Dugo Selo odnijelo je bodove iz maksmirske šume protiv već otpisanog Tekstilca, baš kao i Trnje iz Bedenice. Gaj je u Maču porazio Udarnik, a Bistra je kod kuće savladala Vrapče. Nogometaši Stupnika napunili su mrežu Vrbovca, a Dubrava se prošetala kroz Lekenik.

 

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr