Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor na korak do ostanka

Objavljeno: 21. 05. 2013. u 15:44   /   Autor:   /   komentari (0)

nkgajmace052013

Odličan posao u 28. kolu III HNL-središte odradili su nogometaši Samobora pobijedivši Gaj iz Mača, i sad sa 44 boda dva kola prije kraja prvenstva imaju velike izglede ostati u trećeligaškom društvu. Za konačnu potvrdu ostanka treba im još jedna pobjeda u preostale dvije utakmice, u kojima dočekuju Udarnik iz Kurilovca, a potom gostuju u Vrapču. Vrijednu pobjedu Samoboru su golovima osigurali Salopek i Brujić.

Segesta je pak u ovom kolu proslavila naslov prvaka domaćom pobjedom nad Bistrom, i polako se priprema za drugoligaške kvalifikacije. Drugoplasirano Dugo Selo doživjelo je poraz u Kurilovcu, a treća momčad lige Trnje, kod kuće je poraženo od Stupnika. Lekenik je odnio sva tri boda iz Vrbovca, a Dubrava je tijesnoporazila Maksimir. U derbiju začelja Tekstilac je savladao Strmec iz Bedenice, dok su Vrapče i Trešnjevka odigrali utakmicu bez pogodaka i pobjednika.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr