Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor odličan peti!

Objavljeno: 04. 06. 2013. u 17:36   /   Autor:   /   komentari (1)

Božo Jurković

Završeno je prvenstvo III HNL – središte a nogometaši Samobora na kraju su zauzeli odlično 5. mjesto.

Kažemo odlično s obzirom da je uoči početka proljetnog dijela bilo puno straha i neizvjesnosti hoće li mlada, samoborska momčad uspjeti sačuvati trećeligaški status. Pokazalo se da je strah bio neosnovan jer su naši dečki proljetos igrali izvrsno i nosili bodove s gostujućih terena iznad očekivanja, pa je plasman na 5. mjesto poslije svega apsolutno zaslužen. Nikica Brujić, Goran Bašić, Ivan Puškarić, Igor Horvat, Filip Brdarić i ostali samoborski prvotimci pokazali su da imaju i srce i kvalitetu za ovaj rang natjecanja, a iduće sezone od njih očekujemo još bolje rezultate, iako će liga, prema svemu sudeći, biti puno jača.

Prvak je Segesta iz Siska koju sad očekuju kvalifikacije za II ligu, a ispred Samobora su se na tablici smjestili Dugo Selo, Trnje i Vrapče.
Iza naših nogometaša ostali su mnogi klubovi koji su računali s boljim plasmanom, no još uvijek se ne zna koliko će momčadi ispasti.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr

Komentari (1)

  • 05. 06. 2013. u 17:58 navijač

    Bravo Samobor

Komentari nisu mogući