Newsletter prijava

Pioniri, Vijesti

Pioniri Samobora pobjednici Kupa NSS

Objavljeno: 10. 06. 2013. u 16:26   /   Autor:   /   komentari (0)

pioniri-nk-samobor-405-x-304Pioniri NK Samobor, igrači rođeni 1998. i 1999. godine, osvojili su Kup Nogometnog središta Samobor pobijedivši u finalu vršnjake iz NK Zrinski Farkaševec, rezultatom 2:1.

Zgoditke za Samobor u finalnom susretu postigli su Karlo Severec i Hrvoje Belak, a uz mlade nogometaše čestitke zbog ovog uspjeha zaslužuje i njihov trener, bivši istaknuti prvotimac Samobora, Sven Raić.

Šampionsku momčad pionira Samobora sačinjavaju: Bruno Hercigonja, Danijel Čutić, Tin Katavić, Filip Jakopec, Kristijan Regović, Tomislav Tančak, Mihael Klemenčić, Matej Golubić, Josip Voloder, Karlo Severec, Borna Markušić, Ivan Ibrahimović, Lovro Žunec, Adrian Krezić, Aldo Dravinec, Hrvoje Garašić, Karlo Noršić, Luka Trkeš, Lovro Bajdak, Marko Lehpamer, Mislav Žaja, Tin Dimitrović, Bartol Markušić, Karlo Kižlin, Filip Bišćan, Lovro Noršić, Hrvoje Belak, Fran Barišić, Stjepan Huzjak, Josip Baltić i Stjepan Leovac.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr