Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samoborci počeli s pripremama

Objavljeno: 19. 07. 2013. u 17:16   /   Autor:   /   komentari (0)

brujic-nikica-405-x-271

Nogometaši Samobora počeli su s pripremama za novo prvenstvo III HNL-središte prošlog ponedeljka 15. srpnja.

Trener Stjepan Bašić na prvi je trening poveo većinu igrača iz prošle sezone, a posebno veseli činjenica da će dres Samobora i dalje nositi kapetan Nikica Brujić i odlični vratar Goran Bašić, za kojima je u ljetnom prijelaznom roku vladalo veliko zanimanje drugih klubova.

Klub je napustio samo pouzdani stoper Tomislav Ivanković otišavši u Savski Marof, a vratio se nekoć ubojiti golgeter Miljenko Bencalić koji je protekle sezone igrao u Zrinskom. Kompletne pripreme Samoborci će odraditi na svom stadionu, a do početka prvenstva odigrat će desetak kontrolnih utakmica. Prva je na rasporedu već u subotu 20. srpnja protiv drugoligaša Sesveta, a igra se u 9 i 30 na domaćem travnjaku.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr