Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor poražen u Bistri

Objavljeno: 10. 09. 2013. u 14:43   /   Autor:   /   komentari (0)

lopta334U 3. kolu III HNL-središte nogometaši Samobora poraženi su u Bistri od istoimenog domaćina, koji je tom pobjedom zasjeo na čelno mjesto prvenstvene ljestvice, kao jedina momčad s maksimalnim bodovnim učinkom.

Čast Samobora spasio je Ivan Puškarić, a u redovima Bistre najraspoloženiji je bio Anton Strjački.

Odlična ekipa Vrbovca odnijela je jedan bod iz Dubrave, a HAŠK je očekivano slavio protiv slabašnog Karlovca, koji je prikovan za dno tablice još uvijek bez bodova. Dugo Selo je porazilo Špansko, Maksimir je nastavio pobjedničku seriju protiv Udarnika, dok je Zagorec ponovo posrnuo u Krapini, ovog puta protiv zagrebačkog Trnja. Klas je iznenadio Vrapče osvajanjem boda u gostima, a bodom se osladio i Libertas na gostovanju u Stupniku.

 

 

 

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr