Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Stupnik odnio bodove iz Samobora

Objavljeno: 12. 09. 2013. u 14:40   /   Autor:   /   komentari (0)

nk-samobor-stupnik2U 4. kolu III HNL-središte nogometaši Samobora doživjeli su neugodan domaći poraz od Stupnika.

Igrali su Samoborci vrlo dobro prvo poluvrijeme, redali prigode i poveli pogotkom Josipa Nimca. No u durgom dijelu, sasvim druga slika. Gosti preuzimaju terensku inicijativu, postižu tri pogotka, i zasluženo pobjeđuju.

Pred trenerom Samobora Stjepanom Bašićem sad je težak zadatak pripremanja momčadi za iduće, teško gostovanje u Zagrebu kod momčadi HAŠK-a. Samoborci iz četiri odigrana susreta imaju tek dva uknjižena boda, pa zauzimaju 13. mjesto na tablici.

Idući protivnik naših nogometaša, ekipa HAŠK-a, poražena je u Novskoj, a Dubrava je iznenadila favorizirano Trnje u njegovom dvorištu, i osvojila sva tri boda.

Zagorec je u Krapini ostvario drugu prvenstvenu pobjedu protiv Klasa, dok su Špansko i Bistra podijelili bodove. Neodlučen je bio ishod i dvoboja Vrapča i Udarnika, dok je u susjedskom derbiju Vrbovec pogotkom Gegića, savladao Dugo Selo. Nekadašnji prvoligaš Karlovac jedini je bez bodova i poslije četvrtog kola prvenstva. Ovog puta na koljena ga je bacila poletna momčad Maksimira.

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr