Newsletter prijava

Vijesti

Odstupio Božo Jurković!

Objavljeno: 14. 09. 2013. u 14:59   /   Autor:   /   komentari (0)

bozo-jurkovic-405-x-271Božo Jurković, ugledni samoborski obrtnik, više nije predsjednik NK Samobor!

Podnio je neopozivu ostavku i u pismenom je obliku uručio članu klupskog Izvršnog odbora Ivici Karoglanu.

U kratkom telefonskom razgovoru Jurković je kao razloge ostavke naveo umor od moljakanja sponzorskih sredstava, i nerazumijevanje pojedinaca u sportskim forumima našeg grada oko realizacije određenih infrastukturnih projekata na gradskom stadionu.

Hitna sjednica Izvršnog odbora kluba trebala bi se prema riječima Bože Jurkovića održati početkom idućeg tjedna, pa će nakon toga vjerojatno i detaljnije biti razjašnjeni razlozi povlačenja ovog istaknutog sportskog djelatnika s dužnosti predsjednika NK Samobor.

A tko će biti nasljednik trenutno je apsolutno neizvjesno.

 

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr