Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Za kraj jeseni poraz od Zagorca

Objavljeno: 23. 11. 2013. u 09:34   /   Autor:   /   komentari (0)

nogomet-32U zadnjem jesenkom kolu III HNL-središte nogometaši Samobora doživjeli su poraz na domaćem terenu od Zagorca iz Krapine.

Igralo se po velikom pljusku i vrlo teškom terenu na kojem su se gosti bolje snašli i zasluženo odnijeli bodove u Krapinu. Samobor je nastupio prilično oslabljen, bez ponajboljeg igrača u proteklih nekoliko kola Miroslava Pejića, no trener Bašić uoči susreta je najavljivao pobjedu za kraj polusezone.

Očito dečki iz Krapine nisu čuli tu najavu pa su uzeli sve što im je ponuđeno, i tako zadržali visoki plasman na tablici. Naši će nogometaši prezimiti u donjem dijelu ljestvice, sa skromnih 16 bodova iz 15 odigranih utakmica, pa je veliko pitanje mogu li se u proljetnom nastavku prvenstva ugurati među pet-šest najboljih momčadi lige, koje će zadržati trećeligaški status i iduće sezone.
U današnjoj utakmici golove za goste postigli su Matko u 3. i Iskrić u 75. minuti, a poraz Samobora je ublažio Matija Škvorc u 80. minuti.

Inače, klub bi 28. studenog, dva mjeseca nakon ostavke Bože Jurkovića, i dva tjedna od neuspjele izborne skupštine, napokon trebao dobiti novog predsjednika. Službenih informacija o kome se radi za sada nema, no strpimo se do četvrtka pa ćemo valjda doznati. Ako se i ovaj, najnoviji kandidat u međuvremenu ne prestraši, kad mu prikažu sve klupske dubioze?

Mislav Maroević |  radiosamobor.hr