Newsletter prijava

Prstići, Vijesti

Prstići 2. na turniru u Klagenfurtu

Objavljeno: 04. 05. 2014. u 19:41   /   Autor:   /   komentari (0)

DSCN1027_manja

Lijep uspjeh Prstića na međunarodnom turniru u Austriji.

 

Srebro u konkurenciji momčadi iz Slovenije, Austrije, BiH i Hrvatske.

 

 

Prstići su se uspješno predstavljali naš klub na međunarodnom turiru u Klagenfurtu. U konkurenciji momčadi iz 5  država, po hladnom i vlažnom vremenu, uspjeli su doći do srebrne medalje, stjecali iskustva, družili se i zabavljali. Uspjeh je tim veći kad znamo da su ostali nositelji medalja bili smješteni u Klagenfurtu, dok je naša ekipa došla direktno na prvu utakmicu.

Generacija 2005. godište (Hrastnik, Vranjić, Pavlović, Jurković, Kahlina, Filipčić, Radek i Lukšić), pojačana s tri ulazna prstića(Bigor, Belak, Kirin), pobijedila je redom Medvode(Slo) 3:0 (Radek 2, Vranjić), Kranj(Slo) 5:2 (Vranjić 3, Radek, Kahlina), Utrine(Hrv) 4:0 (Vranjić, Radek, Kahlina, Bigor). U polufinalu je pobijedila ekipu Rakek(Slo) 4:0 (Radek, Kahlina, Filipčić, Vranjić), da bi u finalu izgubila od ekipe Šampion-Sarajevo 4:1(Kahlina). Čestitamo im na uspješnoj promociji našeg kluba!