Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor protiv Dinama, Rijeke i Istre iduće sezone!

Objavljeno: 27. 06. 2014. u 21:42   /   Autor:   /   komentari (0)

Nogomet-2Danas je i konačno potvrđeno da nogometaši Samobora ostaju članovi III lige i iduće sezone! Natjecat će se u skupini zapad zajedno s B momčadima zagrebačkog Dinama, Rijeke i Istre, te s ekipama Zeline, Novigrada, Maksimira, Dugog Sela, Trnja, Vrbovca, Stupnika, Dubrave, Zagorca, HAŠK-a, Vrapča i Španskog.

Nova prvenstvena sezona počinje 30. kolovoza, a jesenski dio prvenstva završava 29. studenog.  Osim zapadne skupine trećeligaši će biti raspoređeni u još dvije skupine, istok i jug. Pred upravom samoborskog trećeligaša sad je ozbiljan posao stvaranja momčadi koja će se ravnopravno natjecati u ovom rangu. S obzirom da je većina igrača najavila ostanak u Samoboru vjerujemo da će naši nogometaši, uz dva-tri pojačanja, igrati značajnu ulogu u dolazećem prvenstvu.