Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samoborci krenuli s pripremama

Objavljeno: 23. 07. 2014. u 12:14   /   Autor:   /   komentari (0)

fotografija-sven-i-igraci-757-x-565-750x400Jučer su s pripremama za novu prvenstvenu sezonu krenuli nogometaši Samobora. Prvoj prozivci trenera Svena Raića odazvali su se gotovo svi prvotimci, izuzev kapetana Nikice Brujića koji će se priključiti kroz dan, dva.

Igrače je najprije pozdravio predsjednik kluba Krešimir Jelić naglasivši da su ambicije u novoj sezoni zadržati trećeligaški status i dodatno afimirati igrače ponikle u omladinskoj školi. Igračima je obećao da će klupska uprava, kao i do sada, ispoštivati sve dogovorene uvjete, a od njih zatražio maksimalnu ozbiljnost u treniranju.

Trener Sven Raić predstavio je nogometašima plan i dinamiku priprema kroz narednih pet tjedana, također zatraživši da svi ozbiljno prionu radu, kako bi u predstojećem prvenstvu igrali što zapaženiju ulogu. Potom je uslijedio i prvi trening, a kako je najavljeno, prvu oglednu utakmicu Samobor će odigrati protiv Bregane tijekom idućeg tjedna.