Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Breganina nogometna lekcija Samoboru

Objavljeno: 31. 07. 2014. u 12:07   /   Autor:   /   komentari (0)

samobor-bregana-757-x-565-750x400Nogometaši Samobora jučer poslijepodne su odigrali prvu kontrolnu utakmicu u okviru priprema za predstojeće prvenstvo III HNL-zapad. Na pomoćnom igralištu Gradskog stadiona odmjerili su snage s ekipom Bregane, koja se natječe u 6. ligi, odnosno 1. ŽNL-zapad, i doživjeli zasluženi poraz rezultatom 1:2!

Bregančani koje trenira samoborska nogometna legenda Damir Kovačić, očitali su pravu nogometnu lekciju samoborskim “zvijezdama”, i pokazali kako se u svakoj utakmici, pa bila ona i prijateljskog karaktera, bori za boje svog kluba. Trener Samobora Sven Raić opravdanje za ovaj neočekivani poraz potražio je u “teškim nogama” svojih nogometaša koji su u fazi kondicijskih priprema, no navijačima Samobora to je prilično jalova utjeha, jer trećeligaš bi bez obzira na umor morao pobijediti šestoligaša.

U momčadi Bregane posebno se istaknuo dvostruki strijelac Matijaščić, a kod Samobora većina igrača zaslužuje debeli minus za jučer prikazanu igru i zalaganje.

Narednu pripremnu provjeru Samoborci imaju u subotu 2. kolovoza od 18 sati, kad im u goste stiže bivši drugoligaš Zelina.

Prijateljska nogometna utakmica

SAMOBOR – BREGANA 1:2 (0:0)

Pomoćno igralište Gradskog stadiona Samobor

Gledatelja: 50

Sudac: Milaković (Samobor)

Strijelci: 0:1 Matijaščić (52′), 1:1 Brujić (6o’ – 11m), 1:2 Matijaščić (65′)

SAMOBOR: Ilić, Ćuk, Grgečić, Ivkovčić, Vrančić, Hasan, Guliš, Regović, Škvorc, Brujić, Brdarić (još su igrali: Kostelac, Kruhek, Vrbančić, Žitković, Ahlin, Pomahač, Barić, Žaja, Rubinić, Bišćan, Drušković)

Trener: Sven Raić

BREGANA: Štibić, V. Erceg, B. Erceg, A. Andabak, Tančak, Žganjer, Celizić, Ovčarić, Škacan, Župančić, Runtas (još su igrali: I. Andabak, Radulj, Belan, Vapnar, Štambek, Matijaščić)

Trener: Damir Kovačić