Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Dinamova šestica Samoboru

Objavljeno: 07. 08. 2014. u 21:32   /   Autor:   /   komentari (0)

detalj-s-utakmice-2-757-x-507-750x400U pripremnom, prijateljskom susretu odigranom jučer na Gradskom stadionu, B momčad zagrebačkog Dinama uvjerljivo je pobijedila nogometaše Samobora, rezultatom 6:0!

Pred dvjestotinjak gledatelja Samobor se odlično držao u prvom poluvremenu, igrajući gotovo ravnopravno s mladim, modrim zvijezdama, a oba zgoditka plavih u prvih 45 minuta, postignuta su iz zaleđa koje je “zaboravio” signalizirati pomoćni sudac Rešetar. U drugom dijelu utakmice do izražaja je došla puno jača klupa gostiju iz Zagreba, što je rezultiralo s još četiri pogotka u samoborskoj mreži. No usprkos visokom porazu naši nogometaši nisu razočarali, i sigurno će u prvenstvu svim suparnicima, pa i Dinamu B, predstavljati tvrdi orah, pogotovo kad budu nastupali u kompletnom sastavu. Jučer su, naime nedostajali Ivkovčić, Guliš i Kostanjski, s kojima je Samobor znatno jača momčad. Trener mladih igrača Dinama Sreten Ćuk, vrlo se pohvalno izrazio o igri samoborske momčadi, rekavši poslije utakmice, da su naši nogometaši vrlo daroviti i školovani, te da će u dolazećem prvenstvu III HNL sigurno igrati zapaženu ulogu.

Dvoboj Samobora i Dinama B došli su pogledati i brojni sportski uglednici, te sva sila sportskih zastupnika igrača, a samoborskoj se publici u drugom poluvremenu predstavio i sjajni, mladi Dani Olmo, 16-godišnjak koji je prije par dana stigao u Dinamo iz Barcelone. Slijedeću kontrolnu utakmicu Samobor igra u subotu 9. kolovoza protiv Save u Strmcu od 18 sati, a već u nedelju 10. kolovoza od 10 sati, na svom će stadionu ugostiti momčad Kupinca.