Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samoborci utrpali Savi i Kupincu po tri komada

Objavljeno: 11. 08. 2014. u 09:53   /   Autor:   /   komentari (0)

sava-samobor-7-757-x-507-750x400U dva dana nogometaši Samobora odigrali su dvije nove pripremne utakmice, i zabilježili uvjerljive pobjede. Na strmečkoj Lazini prošle subote porazili su Savu  3:0, a na nedeljnoj matineji u Hebrangovoj savladali su Kupinec identičnim rezultatom.

U oba susreta trener Sven Raić dao je priliku svim igračima, a dvojac Gregurić-Grgić koji je pristigao na probu potpuno je zadovoljio, i predstoji samo finalizacija pregovora s klupskom upravom. Radi se o brzonogom napadaču i kvalitetnom veznjaku, koji su do sada igrali u Austriji, a tijekom ljeta pokušali su se nametnuti u Zagrebu i Vinogradaru, no nisu bili zadovoljni ponuđenim uvjetima, pa su osvanuli u Samoboru. Obojica bi itekako dobro došla u predstojećim prvenstvenim izazovima, pa se nadamo da će pronaći zajednički jezik s rukovodećim ljudima kluba.

U subotnjem nadmetanju protiv Save u Strmcu Samobor je dominirao tijekom drugog poluvremena, dok su u prvih 45 minuta domaći nogometaši u nekoliko navrata ozbiljno ugrožavali gol vrlo sigurnog vratara Ilića. Sličan scenario viđen je i u nedeljnom dvoboju s Kupincem, s tom razlikom da u prvom poluvremenu nijedna momčad nije stvorila priliku za pogodak. U drugom dijelu utakmice strijelci Samobora su se probudili i tri puta matirali gostujućeg vratara.

Slijedeći kontrolni ogled Samobor ima u srijedu 13. kolovoza u 18 sati kad na Gradski stadion stiže momčad međužupanijskog ligaša Lekenika.

Prijateljska nogometna utakmica:

SAMOBOR – KUPINEC 3:0 (0:0)

Gradski stadion Samobor, Gledatelja: 50

Sudac: Bošćak (Bregana)

Strijelci: 1:0 Bišćan (50′), 2:0 Tandarić (83′ -ag.), 3:0 Kostanjski (88′)

SAMOBOR: Kostelac, Vrbančić, Kruhek, Vrančić, Žitković, Drušković, Gregurić, Mihelčić, Kostanjski, Grgić, Vujnović (još su igrali: Ilić, Grgečić, Bišćan, Ahlin, Regović, Ivkovčić)

Trener: Sven Raić

KUPINEC: Topolko, Majdandžić, Popović, Turk, Samardžija, Mandir, Kolar, Bencetić, Tandarić, Klešić, Matko (još su igrali: Kišić, Čunović, Jambrešić, Pavić)

Trener: Tomislav Kelava