Newsletter prijava

Vijesti

Raspored sportskih pregleda 2014.

Objavljeno: 14. 08. 2014. u 13:59   /   Autor:   /   komentari (0)

Medical Records & StethoscopeZbog velikog obujma posla, kako bi se na vrijeme pogledali svi članovi sportskih klubova, s pregledima se krenulo već tijekom srpnja 2014.  Važno je da se klubovi  pridržavaju svojih termina i pravodobno organiziraju dolazak svojih članova (po 6 u sat vremena). Za sportaše- članove nogometnih klubova koji propuste doći u svojem terminu, postoje, dodatno, rezervni termini 12.09.2014. te 19.09.2014, uz prethodnu najavu na broj telefona 3377-082. 

Također molimo predstavnike nogometnih klubova da iskaznice sportaša koji dolaze na pregled dostave PRIJE termina pregleda jer služe za identifikaciju sportaša, ili da ju sportaši imaju prilikom dolaska na pregled. Naknadno potvrđivanje iskaznica bit će omogućeno petkom u terminu 13:00-14:00 sati.

Sportaši koji imaju zdravstvene teškoće, pod kontrolom su zbog nekih kroničnih stanja ili bolesti ili su na prethodnom sportskom pregledu upućeni na dodatne pretrage, svakako neka na pregled ponesu medicinsku dokumentaciju.

 

Anketa o zdravstvenom stanju sportaša.

Anketu o zdravstvenom stanju je potrebno ispuniti pri svakom pregledu. Za malodobnog sportaša Anketu ispunjava roditelj ili staratelj. Molim Vas da pravodobno roditeljima uručite prazne Ankete – na taj način će malodobnim članovima roditelji stići ispuniti Anketu na vrijeme kad idu na pregled i tako izbjeći dvostruki dolazak u ambulantu. Obrazac Ankete možete preuzeti ovdje.

 

RASPORED PREGLEDA ZA ČLANOVE SAMOBORSKIH KLUBOVA 07.-09. mjesec 2014.godine možete pogledati ovdje.

 

Ariana Alić, dr.med., spec. medicine rada i sporta
Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije
Samobor, A. Hebranga 26 a
Tel/fax: 3377-082
Jastrebarsko, Ulica kralja Tomislava 29
Tel/fax: 6284-728