Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor pokleknuo protiv Lekenika

Objavljeno: 14. 08. 2014. u 13:35   /   Autor:   /   komentari (0)

lopta334Nakon dobrih igara tijekom prošlog vikenda, i dvije uvjerljive pobjede protiv Save Strmec i Kupinca, nogometaši Samobora jučer su uvjerljivo poraženi od međužupanijskog ligaša Lekenika, u još jednoj pripremnoj provjeri pred novo prvenstvo III HNL-zapad koje starta 30. kolovoza.

Gosti, za koje igraju i dva bivša samoborska nogometaša, braća Nikola i Ivan Đurđek, nisu imali milosti prema domaćim vratarima Kostelcu i Vitku. U prvom poluvremenu nakon puno bolje igre postigli su tri pogotka, a u nastavku susreta pridodali još jedan, dok su naši igrači uspjeli samo ublažiti poraz pogotkom Grgića u 80. minuti. Malo opravdanje za ovaj težak rezultatski kiks trener Samobora Sven Raić može pronaći u činjenici da su njegovi nogometaši dan ranije odradili vrlo zahtjevan trening, pa su im noge bile prilično umorne. Priliku za popravak blijedog dojma iz dvoboja s Lekenikom naši nogometaši imaju u subotu 16. kolovoza, kad od 18 sati na svom stadionu ugošćuju momčad zagrebačkog ZET-a.

Prijateljska nogometna utakmica:

SAMOBOR – LEKENIK 1:4 (0:3)

Gradski stadion Samobor, Gledatelja: 100

Sudac: Ivančević (Bregana)

Strijelci: 0:1 Živčić (13′), 0:2 Gajdek (25′), 0:3 Grgić (40′), 0:4 Križanić (75′), 1:4 Grgić (80′)

SAMOBOR: Kostelac, Horvat, Vrančić, Ivkovčić, Mišura, Hasan, Guliš, Škvorc, Brdarić, Brujić, Mihelčić (još su igrali: Vitko, Kruhek, Žitković, Vujnović, Regović, Grgić, Gregurić, Ćuk, Grgečić)

Trener: Sven Raić

LEKENIK: N. Đurđek, Marović, Sanković, Jolić, Marić, Korečić, Garba, Gajdek, Grgić, Balen, Živčić (još su igrali: Radošević, I. Đurđek, Golić, Križanić, Celjak, Cavrić, Cerjak, Zbačnik, Alapić)

Trener: Zoran Buinac