Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor poražen od HAŠK-a

Objavljeno: 26. 09. 2014. u 10:18   /   Autor:   /   komentari (0)

nk_samobor_haskU 4. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora neočekivano su poraženi na domaćem travnjaku od poletne i razigrane momčadi zagrebačkog HAŠK-a.  U prvom poluvremenu naši su igrači propustili nekoliko odličnih prilika za pogotke, a u promašajima je prednjačio Brdarić koji nikako ne pronalazi staru, golgetersku formu iz prošle sezone.

Gosti su nepreciznost Samobora kaznili vodstvom u zadnjoj minuti prvog dijela, a u drugom poluvremenu bili su kvalitetnija i povezanija momčad, s više želje za pobjedom. Na kraju su je i ostvarili još jednim zgoditkom pred kraj susreta, zadavši treneru Samobora Svenu Raiću ozbiljnu glavobolju pred nastavak prvenstva.  Ako samoborski nogometaši shvate da bez žara, želje i borbenosti ne mogu računati na bodove u ovom rangu natjecanja onda će u slijedećim utakmicama trud sigurno doći na naplatu. U suprotnom, nastave li “šetati” igralištem ne piše im se dobro.

Iznenađenje kola priredila je momčad Trnja koja je na svom tereneu, pred 500-tinjak gledatelja, pobijedila favorizirani Dinamo B, dok je posrtaj modre momčadi iskoristila Rijeka B, i trijumfom nad Vrbovcem osamila se na vrhu tablice. Prve bodove u novom prvenstvu osvojili su Stupnik i Zagorec odigravši neodlučeno, a zadovoljniji su tim ishodom bili gosti iz Krapine jer se igralo u Stupniku.  Dugo Selo je sigurno savladalo Maksimir, dok je Špansko, inače idući protivnik Samobora, poraženo kao domaćin od vrlo dobre Dubrave. Nogometaši Vrapča furioznom su igrom razveselili svoje navijače i visoko pobijedili dojučerašnjeg drugoligaša Zelinu.

Rezultati 4.kola 3.HNL zapadna skupina

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-09-20 end=2014-09-25 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

 Trenutna tablica 3. HNL zapadna skupina

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

Raspored 5.kola 3.HNL zapadna skupina

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-09-26 end=2014-09-28 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]