Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Škvorc i Grgečić slomili Špansko

Objavljeno: 28. 09. 2014. u 11:35   /   Autor:   /   komentari (0)

nk_samobor_detalj_trenirkaU 5. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora nadoknadili su izgubljene bodove od HAŠK-a u prošlom kolu, i pobjedom na gostovanju u Španskom oraspoložili i trenera Raića, i vjerne navijače. Domaćini su, doduše poveli pogotkom Butumovića u 40. minuti, no samo dvije minute poslije Škvorc je izjednačio udarcem s 10-metara iskosa.

Početkom drugog dijela isti je igrač imao veliku priliku za novi pogodak, no njegov udarac glavom, umjesto u mreži, završava iznad vrata. U završnici susreta samoborski su nogometaši izveli jednu brzu kontru koju je Grgečić okončao pobjedničkim zgoditkom.

U ostalim utakmicama Dinamo B je uvjerljivo isprašio Dugo Selo zabivši pola tuceta golova, a Vrapče je priredilo iznenađenje osvojivši sva tri boda na gostovanju u Novigradu. Zagorec je u Krapini zabilježio prvu prvenstvenu pobjedu, i to protiv Istre B, dok je Trnje iznenadilo Zelinu na njenom terenu. Vrbovec je na svom Sajmištu minimalno savladao fenjeraša Stupnik. Danas još igraju Maksimir i Dubrava, te HAŠK i Rijeka B.

 

Rezultati 5. kola 3.HNL zapad:

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-09-26 end=2014-09-28 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

 

Tablica 3.HNL zapad:

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

 

Raspored utakmica 6. kola 3.HNL zapad:

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-10-03 end=2014-10-05 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]