Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor za gol prekratak u Dugom Selu

Objavljeno: 12. 10. 2014. u 22:41   /   Autor:   /   komentari (0)
dugo_selo

Foto: Nikica Topić

U 8. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora doživjeli su drugi, uzastopni poraz, i to na gostovanju u Dugom Selu. Mrežu samoborskog vratara Ivana Ilića načeo je već u 14. minuti Antonio Skorin, da bi 12 minuta kasnije Matej Ivkovčić uspio izjednačiti.

No radost Samobora trajala je vrlo kratko, samo dvije minute, budući da domaćini ponovo dolaze u vodstvo pogotkom Josipa Barišića.  U drugom poluvremenu Dugo Selo uspijeva povisiti rezultat u 70. minuti zgoditkom njihovog prvog topnika Emanuela Benkovića, a naši nogometaši do kraja susreta usprkos silnom trudu tek smanuju vodstvo domaćina u 83. minuti pogotkom Zvonimira Guliša.

U ostaim trećeligaškim utakmicama Rijeka B je savladala Dubravu, Stupnik je osvojio trobod protiv Maksimira, a Špansko je iznenadilo Istru B u Puli i odnijelo u Zagreb puni, bodovni plijen. Pravu rezultatsku katastrofu doživjeli su nogometaši Zeline , kojima je na njihovom terenu Novigrad “utrpao” sedam komada, dok se Dinamo B lako obračuna sa krapinskim Zagorcem. Vrapče je pak, pred domaćom publikom izborilo samo neodlučan ishod protiv HAŠK-a.

 

Rezultati 8. kola 3. HNL zapad:

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-10-10 end=2014-10-12 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

 Trenutna tablica 3.HNL zapad:

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

Raspored utakmica 9. kola 3.HNL zapad:

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-10-17 end=2014-10-19 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]