Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor – Istra 1961 II 0:7

Objavljeno: 06. 11. 2014. u 16:06   /   Autor:   /   komentari (0)

Druga momčad Istre doputovala je u Samobor pojačana s Jordanom i Repićem koje je trener Pamić stavio na raspolaganje treneru Belaniću. Istra je počela sa vodstvom već u ranoj fazi utakmice golom Jordana u šestoj minuti. Povećanje prednosti stiglo je u 17. minuti autogolom Ivkovčića, dok je već u 26. minuti, golom Repića pitanje pobjednika bilo riješeno.

Rezultat se nije mijenjao do 66. minute kad je na 4:0 povisio Mioč. U posljednjih 10 minuta utakmice mrežu domaćina su do kraja napunili Repić s dva pogotka (80. i 85.) te Mateo Panadić (91.). Ovom pobjedom se druga momčad Istre malo odvojila od donjeg djela ljestvice i trenutno se s 14 osvojenih bodova nalazi na devetom mjestu.

Nogometaši Samobora su doživjeli pravi, rezultatski debakl izgubivši na domaćem terenu protiv druge momčadi Istre 1961. s čak 0:7! Uoči susreta očekivalo se da Samoborci mogu osvojiti barem bod, jer ni Istri B u tekućem prvenstvu baš ne cvatu ruže, a u prošlom su kolu kao domaćini izgubili od Dubrave. Međutim, samoborski nogometaši odigrali su utakmicu neobjašnjivo bezvoljno i krajnje neozbiljno pa su na kraju dobili žestoku “pljusku” od koje će im se obrazi još dugo crvenjeti.  Puležani nisu imali ni razumijevanja ni milosti za “slab dan” Samoboraca, pa su im posve zasluženo nanijeli jedan od najtežih poraza u novijoj klupskoj povijesti. Nastave li naši nogometaši s ovakvim pristupom u budućim utakmicama iduće sezone u Samoboru sigurno nećemo gledati trećeligaški nogomet.

 

Rezultati 11. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-11-04 end=2014-11-06 date=show time=hide order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

Tablica 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

Raspored utakmica 12. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-11-07 end=2014-11-09 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]