Newsletter prijava

Seniori

Dinamo II – Samobor 5:0

Objavljeno: 24. 11. 2014. u 12:21   /   Autor:   /   komentari (0)

U 14. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora poraženi su u Maksimiru od druge momčadi zagrebačkog Dinama uvjerljivim rezultatom 5:0! Tako su igrači Dinama II, kolo prije kraja polusezone osigurali titulu jesenskih prvaka, bez obzira na ishod utakmice zadnjeg kola kada gostuju kod druge momčadi Rijeke. Samobor je, pak ostao na pretposljednjem mjestu ljestvice s dva boda više od “fenjeraša” Zeline, i istim bodovnim učinkom kao i Maksimir na 14. mjestu.

Samoborci se doduše nisu ni nadali bodovima u Zagrebu, jer pričuvna momčad Dinama je objektivno jača i kvalitetnija, no bilo bi lijepo da su naši nogometaši postigli barem počasni pogodak. Idućeg vikenda Samoborce očekuje derbi začelja protiv Zeline na domaćem terenu, i valjda će uspjeti ostvariti četvrtu prvenstvenu pobjedu.

Rezultati 14. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-11-21 end=2014-11-24 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

Tablica 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

Raspored utakmica 15. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-11-27 end=2014-11-30 date=show time=show order=ASC text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]