Newsletter prijava

Seniori, Vijesti

Samobor zaključio jesen pobjedom nad Zelinom

Objavljeno: 01. 12. 2014. u 21:47   /   Autor:   /   komentari (0)

U zadnjem jesenskom kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora pobijedili su kao domaćini momčad Zeline s tijesnih 3:2, i tako će proljetni nastavak prvenstva čekati na 14. mjestu ljestvice.  Pred sablasno praznom tribinom Gradskog stadiona na kojoj se okupilo jedva 30-tak gledatelja Samoborci su poveli pogotkom Regovića u 16. minuti i držali vodstvo sve do sudačke nadoknade prvog poluvremena, kada gosti zgoditkom Klarića izjednačuju.

U nastavku utakmice uslijedio je hladan tuš za domaćine jer Zelina pogotkom Mijoča u 49. minuti dolazi u vodstvo. Ipak, naprije Brdarić u 65. minuti poravnava rezultat, a tri minute kasnije Škvorc donosi pobjedu domaćinima.  Teško izborena tri boda protiv “fenejeraša” na tablici ipak su ulila malo nade da Samobor u proljeće može sačuvati trećeligaški status.

Derbi zadnjeg kola odigran je u Rijeci gdje je druga momčad Dinama pobijedila B postavu Rijeke, a najuvjerljiviji trijuf kola ostvarilo je Špansko koje je naprosto deklasiralo izuzetno slabu ekipu Vrbovca. Momčad Zagorca iz Krapine bez borbe je odnijela bodove iz Maksimira jer domaći sastav nije na vrijeme podmirio novčane obaveze prema sucima i delegatima iz prethodnih susreta.

 

Rezultati 15. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2014-11-28 end=2014-11-30 date=show time=show order=ASC

text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

 

Tablica 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

 

Raspored utakmica 16. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2015-02-28 end=2015-03-01 date=show time=show order=ASC

text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=-]