Newsletter prijava

Seniori

Minimalan poraz od Dinama II

Objavljeno: 26. 01. 2015. u 22:13   /   Autor:   /   komentari (0)

Samoborci su rekorderi: jedina su momčad koja je  čak triput ove polusezone odmjerila snage s Dinamom II. Prvi dvoboj bio je u okviru ljetnih priprema, drugi u jesenskom dijelu sezone III HNL – zapad, a treći , pripremni, protekle subote. Maksimirska je družina, ovog puta u nešto “šarenijem” satavu, bila puno  „blaža“ nego u prethodna dva ogleda, i pobijedila s 1:0.

Pogodak je postigao mladi napadač plavih Borna Miklić u 60. minuti nakon što je samoborski vratar Ilićispustio loptu iz ruku. Utakmica je odigrana na umjetnoj travi pomoćnoga terena maksimirskoga stadiona.

Kod Samoboraca svi su igrači odigrali vrlo dobro, a posebno su se istaknuli Zeman, Ivkovčić, Drušković i Rubinić. Nedostajao je kapetan Nikica Brujić.

Slijedeću pripremnu utakmicu nogometaši Samobora odigrat će iduće subote protiv Save iz Strmca, koju odnedavno trenira samoborska nogometna legenda Damir Kovačić. Termin utakmice i mjesto odigravanja još nisu određeni.