Newsletter prijava

HNS

Dvoransko PH Veterana HNS-a

Objavljeno: 16. 02. 2015. u 15:38   /   Autor:   /   komentari (0)

U organizaciji Komisije za veteranski nogomet Izvršnog odbora Hrvatskog nogometnog saveza u Rovinju je održano 13. dvoransko prvenstvo veterana HNS-a.

U svom voditeljskom debiju, Krešimir Čivrag doveo je veterane Sesvete Sava Sport do titule, pobijedivši veterane Zagorec Krapina u finalnom susretu 2:0. Iako su startali porazom u svojoj skupini, izgubivši od momĉadi GOŠK Kaštel Gomilica rezultatom 2:1, prošli su skupinu kao najbolja drugoplasirana momĉad! Od ĉetvrtzavršnice, veterani Sesvete Sava Sport više nisu prepuštali ništa sluĉaju te su sa dvije pobjede, u četvrttfinalu Neretva Metković 4:0 i u polufinalu Velebit Benkovac 3:1, došli do finala. U finalu su bili konkretniji, odmorniji i odluĉniji od momĉadi Zagorca te zgodicima Zorana Sedlara i Tomislava Gričaradošli do potpuno zaslužene pobjede i nove titule (treće u posljednje ĉetiri godine)!

U susretu za treće mjesto GOŠK Kaštel Gomilica bila je bolja od momĉadi Velebit Benkovac rezultatom 2:1!

Za najboljeg igraĉa prvenstva proglašen je Sergej Jakirović iz pobjedniĉke momĉadi, najbolji vratar jeJosip Goričan (Zagorec Krapina), dok je najbolji strijelac Marko Zadro iz momĉadi GOŠK Kaštel Gomilica sa 12 postignutih zgoditaka.

Sve utakmice prvenstva na kojem je sudjelovalo 18 momĉadi odigrane su u sportskoj dvorani Valbruna sport u Rovinju! Za istaknuti je, kako su posljednjeg dana od prvenstva odustale momĉadi Hrvatski dragovoljac AG Siget Zagreb i Hajdin CB Relax Cret, iako su prijavili sudjelovanje te su momĉadi u njihovim skupinama morale igrati po dvije nokaut utakmice! Na kraju prvenstva na vrlo korektnom ponašanju i odliĉnom nogometu zahvalio se predsjednik Komisije veteranskog nogometa Petar Jurčević kao i izaslanik Izvršnog odbora HNS-a i koordinator za Nogometno središte Rijeka, Miroslav Uljan, koji su ujedno čestitali najboljim momčadima i pojedincima.

Rezultati po skupinama:

SKUPINA A:

Neretva Metković – Banzogo Šibenik 4-0 (Mijoć (2), Veraja, Martinac // -), Banzogo Šibenik – Neretva Metković 1-7 (Filipović // Mijoć (2), Veraja (2), Martinac, Sprĉić, Galov)

REDOSLIJED: 1. Neretva (Metković) 6 (11-1), 2. Banzogo (Šibenik) 0 (1-11)

SKUPINA B:

Tekstilac Ravnice M-Transporti Zagreb – Jadran Poreĉ 3-0 (Legac, Moĉibob, Likar // -), Vinjani (Donji Vinjani) – Tekstilac Ravnice M-Transporti Zagreb 0-3 (- // Rupić (2), Pavić), Jadran Poreĉ – Vinjani (Donji Vinjani) 3-2 (Vokić (2), Šuran // Lonĉar, Buljan)

REDOSLIJED: 1. Tekstilac Ravnice Zagreb M-Transporti 6 (6-0), 2. Jadran Poreĉ 3 (3-5), 3. Vinjani Donji Vinjani 0 (2-6)

SKUPINA C:

Velebit Benkovac – Vatrogasac Brezova 4-1 (Šimunac, Miletić, Perica, Lonĉar // Krznar), Vatrogasac Brezova – Velebit Benkovac 2-3 (Vukić, Ĉrnjević // Lonĉar, Pešut, Šimunac)

REDOSLIJED: 1. Velebit Benkovac 6 (7-3), 2. Vatrogasac Brezova 0 (3-7)

SKUPINA D:

Zrinski-Ozalj Ozalj – Konavljanin Ćilipi 4-1 (Pospišil (2), Mrzljak (2) // Mario Matić), Radnik VG (Velika Gorica) – Zrinski-Ozalj Ozalj 0-1 (- // Vuković), Konavljanin Ćilipi – Radnik VG (Velika Gorica) 6-3 (Novak (2), Grbić (2), Sebastijan Matić, Klaić // Klaić-ag, Modlic, Balić)

REDOSLIJED: 1. Zrinski-Ozalj Ozalj 6 (5-1), 2. Konavljanin Ćilipi 3 (7-7), 3. Radnik VG Velika Gorica 0 (3-7)

SKUPINA E:

Zagorec – VNK Dubrava Tim-Kabel 2-0 (Potoĉki, Varjaĉić // -), Kraljevica – Zagorec (Krapina) 2-2 (Brkljaĉa, Lovrić // Potoĉki (2) 7-metara 0-2 (Zubić, A. Ferĉek), VNK Dubrava TIM-Kabel – Kraljevica 14-0 (Osmanović (3), Bjelonjić (2), Palić (2), Adilji (2), Stanec, Bukovec, Laškarin, Mazarekić, Hržić // -)

REDOSLIJED: 1. Zagorec Krapina 4 (4-2) 2. VNK Dubrava Tim-Kabel 3 (14-2), 3. Kraljevica 1 (2-14)

SKUPINA F:

Sesvete Sava Sport – GOŠK Kaštel Gomilica 1-2 (Podvorac // Zadro, Mužek -ag), Standard Nova Šarovka – Sesvete Sava Sport 0-14 (- // Podvorac (5), Vuĉić (3), Jakirović (3), Mužek (2), Griĉar), GOŠK Kaštel Gomilica – Standard Nova Šarovka 5-1 (Zadro (3), Vukasović, Alajbeg // Tušek)

REDOSLIJED: 1. GOŠK Kaštel Gomilica 6 (7-2), 2. Sesvete Sava Sport 3 (15-2), 3. Standard Nova Šarovka 0 (1-19)

SKUPINA G:

Ivanĉica Ivanec – Pazin veterani 1-4 (GrĊan // Baĉić (2), Petrović, TuĊa), Pazin veterani – Ivanĉica Ivanec 0-1 (- // Vajagić)

REDOSLIJED: 1. Pazin veterani 3 (4-2), 2. Ivanĉica Ivanec 3 (2-4)

ĈETVRTZAVRŠNICA:

Neretva Metković – Sesvete Sava Sport 0-4 (- // Griĉar, Sedlar, Raković, Vuĉić),

Tekstilac Ravnice M-Transporti Zagreb – Velebit Benkovac 2-4 (1-1) 7m (Lonĉar // Likar) 7-metara (Peternac // Miletić, Šimunac, Lonĉar),

Zrinski-Ozalj – Zagorec Krapina 0-6 (- // Belošević (2), Potoĉki, Zubić, Varjaĉić, Šebek),

GOŠK Kaštel Gomilica – Pazin veterani 4-1 (Zadro (4) // Petrović)

POLUZAVRŠNICA:

Sesvete Sava Sport – Velebit Benkovac 3-1 (Jakirović (2), Brnas // Miletić),

Zagorec Krapina – GOŠK Kaštel Gomilica 4-3 (2-2) 7 m (Varjaĉić (2) // Zadro (2), (Zubić, A. Ferĉek // Zadro)

Za III. MJESTO:

Velebit Benkovac – GOŠK Kaštel Gomilica 1-2 (Miletić // Zadro (2))

FINALE:

Sesvete Sava Sport – Zagorec Krapina 2-0

Sportska dvorana Valbruna sport, Rovinj. Gledatelja 200. Suci: Ivan Mujan i Miloslav Šimac (oba Split), delegat: Vinko Ĉulina (Zadar), mjeritelj vremena: Nenad Stražanac (Karlovac), zapisniĉar: Ivica Valerijev (Zagreb)

Strijelci: 1 – 0 Sedlar 2′ 2 – 0 Griĉar 21′

SESVETE SAVA SPORT: Branko Fišter, Tomislav Griĉar, Stipe Brnas, Zoran Sedlar, Sergej Jakirović, Jurica Podvorac, Damir Mužek, Darko Vuĉić, Antun Raković, voditelj: Krešimir Ĉivrag

ZAGOREC KRAPINA: Josip Goriĉan, Kristijan Potoĉki, Damir Ferĉek, Dražen Belošević, Alen Ferĉek, Robert Varjaĉić, Dražen Šimunić, Ivan Zubić, Mladen Šerek, voditelj: Slavko Tepuš, trener: Dragutin Pernjek

DOSADAŠNJI PRVACI:

2003 – Barutana Šibenik

2004 – Zadar

2005 – Zadar

2006 – Croatia Sava Sport Sesvete

2007 – Radnik Sava promet Sesvete

2008 – Radnik Sava promet Sesvete

2009 – Radnik Sesvete

2010 – Croatia Sesvete Sokol Club Sesvete

2011 – Mladost Buzin

2012 – Radnik Sava Sport Sesvete

2013 – Radnik Sesvete

2014 – SAVUS BGS Savski Marof

2015 – Sesvete Sava Sport