Newsletter prijava

Seniori

Novi proljetni poraz Samobora

Objavljeno: 07. 03. 2015. u 22:35   /   Autor:   /   komentari (0)

U 17. kolu III HNL-zapad nogometaši Samobora doživjeli su drugi, uzastopni proljetni poraz. Na gostovanju u Krapini domaći Zagorec ih je pobijedio rezultatom 3:0!

Više od poraza zabrinjava činjenica da u 90 minuta samoborski nogometaši nisu ni jednom zaprijetili protivničkom vrataru, a bez golova nema ni bodova. Ukoliko se napadači uskoro ne probude ostanak u trećoj ligi bit će nemoguća misija. Igrali su Samoborci u Krapini bez dva važna prvotimca Igora Horvata i Mateja Ivkovčića koji su sakupili po 3 žuta kartona, no bez obzira što i Zagorcu gori pod petama, nadali smo se osvajanju barem jednog boda. Pokazalo se uzalud!

U slijedećem 18. kolu, iduće subote, Samobor će ugostiti Vrbovec, i pobjeda u toj utakmici naprosto je imperativ ako žele zadržati minimum izgleda za ostanak u trećeligaškom društvu. Ponovo će, međutim, nedostajati 4 standarda igrača koji su danas u Krapini zaradili treće javne opomene.

 

Rezultati 17. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2015-03-06 end=2015-03-09 date=show time=show order=ASC

text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=Rezultat]

 

Tablica 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_table lid=1 sid=2]

 

Raspored utakmica 18. kola 3. HNL zapad

[leagueengine_show_season_matches lid=1 sid=2 type=all start=2015-03-14 end=2015-03-15 date=show time=show order=ASC

text_date=Datum text_time=Vrijeme text_home=Domaći text_away=Gosti text_score=-]